"Хезболла" оголосила про перемогу у сирійській війні - ЗМІ

Вівторок, 12 вересня 2017, 17:17
Версія для друку Коментарі

Ліванська бойова група "Хезболла", яка є союзником сирійського уряду, оголосила про перемогу в сирійській війні, назвавши подальші сутички з ІДІЛ поодинокими баталіями.

Про це повідомило видання, яке підпорядковується "Хезболлі", повідомляє Reuters.

"Ми перемогли на війні (в Сирії) ... і те що залишилося - це розкидані баталії", - сказав лідер "Хезболли" Саїд Хасан Насраллах, чия група відправила тисячі бійців до Сирії, щоб підтримати Асада.

У телевізійній промові минулого місяця Асад заявив, що війна має ознаки перемоги, однак битва ще триває.

Агентство Reuters відзначає, що військова підтримка Ірану та Росії виявилася вирішальною для Асада у війні з бойовиками та повстанцями, включаючи сирійську опозицію, яку підтримують арабські держави Перської затоки, Туреччина та Сполучені Штати, та які вирішили припинити програму прихованої підтримки повстанців.

Повстанські групи робили значні успіхи проти сил Асада ще у 2015 році, проте розгортання російських військово-повітряних сил у Сирії змінило ситуації на його користь.

Нагадаємо, в Росії заявили, що сирійські урядові сили на сьогоднішній день очистили від бойовиків "Ісламської держави" 85 відсотків території країни.

Сирійські повстанці, підтримувані США, та сирійської урядова армії проводять окремі наступальні операції проти "Ісламської держави" на сході Сирії.

Минулого тижня сирійські урядові війська досягли міста Дейр-ез-Зор, прорвавши майже трирічне оточення ісламістів в проурядових частинах міста.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter