Могеріні: військова атака проти КНДР була б небезпечною і безглуздою

Вівторок, 12 вересня 2017, 19:12
Версія для друку Коментарі

Військова атака проти Північної Кореї була б небезпечною і безглуздою для регіону та всього світу.

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє La Vanguardia.

За її словами, застосування воєнного підходу до північнокорейської кризи може привести до конфлікту з драматичними наслідками.

"ЄС і далі лишатиметься відкритим для політичних можливостей у питанні денуклеаризації Корейського півострова" - сказала Могеріні.

"Наш шлях – це мирне вирішення кризи" - додала вона.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН схвалила нові санкції відносно Північної Кореї, але в резолюцію не включили найжорсткіші заходи, пропоновані адміністрацією президента США.

Рішення про нові санкції було прийнято одноголосно у відповідь на шосте ядерне випробування, яке Пхеньян провів 3 вересня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter