Міністр транспорту Німеччини закликав пілотів Air Berlin вийти на роботу

Середа, 13 вересня 2017, 12:49
Версія для друку Коментарі

Міністр транспорту Німеччини Александер Добріндт закликав пілотів Air Berlin, які масово "захворіли", повернутися до роботи.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Німецька авіакомпанія Air Berlin повідомила, що у вівторок, 13 вересня, 150 пілотів все ще "хворіють" та попередила про можливі перебої для десятки рейсів з аеропорту Дюссельдорфа.

За словами міністра транспорту, неплатоспроможність другої за величиною авіакомпанії Німеччини є величезним тягарем для всіх працівників, особливо через невизначеність, пов'язану з майбутнім щодо робочих місць

"Але це важливо якнайкраще підтримувати операції авіакомпанії та не підводити пасажирів", - заявив він.

Нагадаємо, напередодні було скасовано майже 100 рейсів Air Berlin. Від пілотів надійшло 200 повідомлень про хворобу – таке число незвично високе для компанії, у якій працюють 1500 пілотів.

Видання відзначає, що причиною скасування рейсів насправді є бунт пілотів, які побоюються скорочення через неплатоспроможність компанії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter