Терористи планували атаки на гей-клуби Парижа – МВС Франції

Середа, 13 вересня 2017, 13:19
Версія для друку Коментарі

Від початку року у Франції запобігли низці терористичних нападів, зокрема, на гей-клуби Парижа.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коллом, повідомляє The Local.

"Цей план насильницьких дій був спрямований на паризькі нічні клуби і, зокрема, гей-клуби", - сказав міністр парламентському комітету, який розглядає урядові пропозиції щодо нових антитерористичних законів.

Коллом не надав жодних подробиць зірваного терористичного плану. За його словами, планована атака була лише однією з багатьох, яким французьким силам безпеки вдалося запобігти за останні вісім місяців.

"Загроза залишається високою. "Ісламська держава" хоче розколоти національну спільноту і спровокувати сутички між французами. Це пастка, в яку ми не повинні падати", - сказав Коллом.

Крім того, терористи планували напади на школу підготовки французьких військово-повітряних сил, казарми, відділення поліції та супермаркет.

Парламентський комітет вивчає суперечливе антитерористичне законодавство, яке повинне набути чинності 1 листопада. Тоді у Франції планують скасувати надзвичайний стан, запроваджений після листопадових терактів у Парижі 2015 року.

Нове антитерористичне законодавство надасть владі право розміщувати людей під домашній арешт, проводити у будинках обшуки та забороняти публічні зібрання без попереднього схвалення судді.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter