Терористи планували атаки на гей-клуби Парижа – МВС Франції

Середа, 13 вересня 2017, 13:19
Версія для друку Коментарі

Від початку року у Франції запобігли низці терористичних нападів, зокрема, на гей-клуби Парижа.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коллом, повідомляє The Local.

"Цей план насильницьких дій був спрямований на паризькі нічні клуби і, зокрема, гей-клуби", - сказав міністр парламентському комітету, який розглядає урядові пропозиції щодо нових антитерористичних законів.

Коллом не надав жодних подробиць зірваного терористичного плану. За його словами, планована атака була лише однією з багатьох, яким французьким силам безпеки вдалося запобігти за останні вісім місяців.

"Загроза залишається високою. "Ісламська держава" хоче розколоти національну спільноту і спровокувати сутички між французами. Це пастка, в яку ми не повинні падати", - сказав Коллом.

Крім того, терористи планували напади на школу підготовки французьких військово-повітряних сил, казарми, відділення поліції та супермаркет.

Парламентський комітет вивчає суперечливе антитерористичне законодавство, яке повинне набути чинності 1 листопада. Тоді у Франції планують скасувати надзвичайний стан, запроваджений після листопадових терактів у Парижі 2015 року.

Нове антитерористичне законодавство надасть владі право розміщувати людей під домашній арешт, проводити у будинках обшуки та забороняти публічні зібрання без попереднього схвалення судді.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter