Терористи планували атаки на гей-клуби Парижа – МВС Франції

Середа, 13 вересня 2017, 13:19
Версія для друку Коментарі

Від початку року у Франції запобігли низці терористичних нападів, зокрема, на гей-клуби Парижа.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коллом, повідомляє The Local.

"Цей план насильницьких дій був спрямований на паризькі нічні клуби і, зокрема, гей-клуби", - сказав міністр парламентському комітету, який розглядає урядові пропозиції щодо нових антитерористичних законів.

Коллом не надав жодних подробиць зірваного терористичного плану. За його словами, планована атака була лише однією з багатьох, яким французьким силам безпеки вдалося запобігти за останні вісім місяців.

"Загроза залишається високою. "Ісламська держава" хоче розколоти національну спільноту і спровокувати сутички між французами. Це пастка, в яку ми не повинні падати", - сказав Коллом.

Крім того, терористи планували напади на школу підготовки французьких військово-повітряних сил, казарми, відділення поліції та супермаркет.

Парламентський комітет вивчає суперечливе антитерористичне законодавство, яке повинне набути чинності 1 листопада. Тоді у Франції планують скасувати надзвичайний стан, запроваджений після листопадових терактів у Парижі 2015 року.

Нове антитерористичне законодавство надасть владі право розміщувати людей під домашній арешт, проводити у будинках обшуки та забороняти публічні зібрання без попереднього схвалення судді.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter