Юнкер пропонує створити нову посаду – президента ЄС

Середа, 13 вересня 2017, 13:35
Версія для друку Коментарі

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер запропонував об’єднати посади президентів Єврокомісії та Європейської ради.

Про це Юнкер сказав наприкінці свого щорічного виступу у Європарламенті.

"Більше демократії означає більшу ефективність. Європа буде працювати краще, якщо ми об'єднаємо (посади. -Ред.) президентів Європейської комісії та Європейської ради", - заявив він.

"У цьому немає нічого проти мого доброго товариша Дональда (Туска. - Ред.), з яким я безперервно працював разом протягом останніх трьох років. Тут немає нічого проти Дональда чи проти мене.

Було б легше розуміти Європу, якби один капітан керував кораблем", - сказав Юнкер.

"Наявність єдиного президента краще відображала б справжній характер нашого Європейського Союзу - як союзу держав, так і союзу громадян", - наголосив Юнкер.

Нагадаємо, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер направив керівництву Європарламенту і естонському головуванню в Раді ЄС лист, в якому визначені пріоритети на 2018 рік.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter