Меркель відповіла Шульцу щодо повторної теледуелі: "Ні, дякую!"

Середа, 13 вересня 2017, 14:43
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель відхилила заклик свого суперника Мартіна Шульца щодо повторного проведення телевізійних дебатів.

Про це повідомляє Reuters.

Соціал-демократ Мартін Шульц написав листа Меркель, у якому викликав її на повторні теледебати.

У листі Шульц заявив, що їм не вдалося обговорити питання виборців щодо цифрової економіки, майбутнього ринку праці, пенсій та освіти.

Проте партія Меркель, "Християнсько-демократичний Союз", відхилила ідею, зробивши офіційну заяву: "Ангела Меркель отримала задоволення від участі в телевізійній дуелі. Формат вийшов добрий, й вона хоче цим і обмежитися".

Нагадаємо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель здобула переконливу перемогу у теледебатах над своїм головним опонентом соціал-демократом Мартіном Шульцом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter