Меркель відповіла Шульцу щодо повторної теледуелі: "Ні, дякую!"

Середа, 13 вересня 2017, 14:43
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель відхилила заклик свого суперника Мартіна Шульца щодо повторного проведення телевізійних дебатів.

Про це повідомляє Reuters.

Соціал-демократ Мартін Шульц написав листа Меркель, у якому викликав її на повторні теледебати.

У листі Шульц заявив, що їм не вдалося обговорити питання виборців щодо цифрової економіки, майбутнього ринку праці, пенсій та освіти.

Проте партія Меркель, "Християнсько-демократичний Союз", відхилила ідею, зробивши офіційну заяву: "Ангела Меркель отримала задоволення від участі в телевізійній дуелі. Формат вийшов добрий, й вона хоче цим і обмежитися".

Нагадаємо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель здобула переконливу перемогу у теледебатах над своїм головним опонентом соціал-демократом Мартіном Шульцом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter