Меркель відповіла Шульцу щодо повторної теледуелі: "Ні, дякую!"

Середа, 13 вересня 2017, 14:43
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель відхилила заклик свого суперника Мартіна Шульца щодо повторного проведення телевізійних дебатів.

Про це повідомляє Reuters.

Соціал-демократ Мартін Шульц написав листа Меркель, у якому викликав її на повторні теледебати.

У листі Шульц заявив, що їм не вдалося обговорити питання виборців щодо цифрової економіки, майбутнього ринку праці, пенсій та освіти.

Проте партія Меркель, "Християнсько-демократичний Союз", відхилила ідею, зробивши офіційну заяву: "Ангела Меркель отримала задоволення від участі в телевізійній дуелі. Формат вийшов добрий, й вона хоче цим і обмежитися".

Нагадаємо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель здобула переконливу перемогу у теледебатах над своїм головним опонентом соціал-демократом Мартіном Шульцом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter