Теракт у Кабулі: біля стадіону підірвався смертник, двоє загиблих

Середа, 13 вересня 2017, 15:25
Версія для друку Коментарі

Терорист-смертник підірвався на контрольно-пропускному пункті в Кабулі, внаслідок теракту загинули щонайменше двоє людей.

Про це повідомляє Reuters.

Теракт стався у середу, поблизу стадіону для крикету. За попередніми даними, ніхто з гравців не постраждав, хоча інформацію щодо жертв ще уточнюють.

Поки що жодне з терористичних угруповань не взяло на себе відповідальності за теракт.

Крикет поширився на територію Афганістану з таборів біженців у Пакистані та став одним із найпопулярніших видів спорту в країні. Національна збірна з Афганістану демонструє успіх у цьому виді спорту, підвищуючи статус гри.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter