Теракт у Кабулі: біля стадіону підірвався смертник, двоє загиблих

Середа, 13 вересня 2017, 15:25
Версія для друку Коментарі

Терорист-смертник підірвався на контрольно-пропускному пункті в Кабулі, внаслідок теракту загинули щонайменше двоє людей.

Про це повідомляє Reuters.

Теракт стався у середу, поблизу стадіону для крикету. За попередніми даними, ніхто з гравців не постраждав, хоча інформацію щодо жертв ще уточнюють.

Поки що жодне з терористичних угруповань не взяло на себе відповідальності за теракт.

Крикет поширився на територію Афганістану з таборів біженців у Пакистані та став одним із найпопулярніших видів спорту в країні. Національна збірна з Афганістану демонструє успіх у цьому виді спорту, підвищуючи статус гри.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter