У Чорногорії суд у справі спроби перевороту перенесли на 20 вересня

Середа, 13 вересня 2017, 15:37
Версія для друку Коментарі

У Чорногорії перенесли  на 20 вересня суд у справі минулорічної спроби перевороту через стан здоров’я одного з підозрюваних.

Про це повідомляє телерадіокомпанія RTCG.

Колишній командир жандармерії Сербії Братіслав Дікіч на минулому тижні, а також у понеділок і половину середи був присутній у суді, незважаючи на біль і слабкість, викликані онкологічним захворюванням.

Суддя Сузана Мугоша раніше змушена була оголошувати перерви, щоб підозрюваний міг прийняти ліки і продовжити відповідати на питання прокурора і адвокатів. У середу після полудня Дікіч повідомив, що не може через сильний біль більше перебувати на процесі.

Суддя Мугоша після цього перенесла засідання на 9.00 20 вересня.

Раніше повідомлялося, що судді, які ведуть процес у справі організаторів минулорічної спроби перевороту в Чорногорії, відмовилися відпустити підозрюваних з-під варти.

Як відомо, 16 жовтня минулого року в день парламентських виборів у Чорногорії заарештували 20 громадян Сербії, звинувативши їх у плануванні збройних нападів на державні установи.

Опозиційні партії заявили, що вся операція була сфабрикована, і звинуватили прем’єра Міло Джукановича у використанні служб безпеки для продовження свого керівництва країною, яке триває вже чверть століття.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter