У Чорногорії суд у справі спроби перевороту перенесли на 20 вересня

Середа, 13 вересня 2017, 15:37
Версія для друку Коментарі

У Чорногорії перенесли  на 20 вересня суд у справі минулорічної спроби перевороту через стан здоров’я одного з підозрюваних.

Про це повідомляє телерадіокомпанія RTCG.

Колишній командир жандармерії Сербії Братіслав Дікіч на минулому тижні, а також у понеділок і половину середи був присутній у суді, незважаючи на біль і слабкість, викликані онкологічним захворюванням.

Суддя Сузана Мугоша раніше змушена була оголошувати перерви, щоб підозрюваний міг прийняти ліки і продовжити відповідати на питання прокурора і адвокатів. У середу після полудня Дікіч повідомив, що не може через сильний біль більше перебувати на процесі.

Суддя Мугоша після цього перенесла засідання на 9.00 20 вересня.

Раніше повідомлялося, що судді, які ведуть процес у справі організаторів минулорічної спроби перевороту в Чорногорії, відмовилися відпустити підозрюваних з-під варти.

Як відомо, 16 жовтня минулого року в день парламентських виборів у Чорногорії заарештували 20 громадян Сербії, звинувативши їх у плануванні збройних нападів на державні установи.

Опозиційні партії заявили, що вся операція була сфабрикована, і звинуватили прем’єра Міло Джукановича у використанні служб безпеки для продовження свого керівництва країною, яке триває вже чверть століття.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter