До Польщі прибула американська військова техніка

Середа, 13 вересня 2017, 17:44
Версія для друку Коментарі

До Польщі у середу в рамках ротації прибули американські танки і інша військова техніка.

Про це повідомляє видання Stars and Stripes.

Прибуття 2-ї танкової бригадної команди, 1-ої піхотної дивізії, в Гданськ є частиною зусиль, спрямованих розміщення танків та збільшення кількості військових в Європі на цілорічній основі. З окремими багатонаціональними батальйонами НАТО, що також знаходяться в Балтії та Польщі, йдеться про найбільше посилення альянсу на сході після закінчення холодної війни.

Техніка, а саме танки Abrams, бойові машини Bradley, гаубиці Paladin та інше бойове спорядження, прибули до Польщі в рамках операції Atlantic Resolve.

В рамках операції Atlantic Resolve в Польщі розгорнута американська танкова бригада чисельністю близько 3,5 тис. військовослужбовців. У їх розпорядженні знаходиться 400 гусеничних машин, 900 одиниць колісної техніки, у тому числі 87 танків Abrams і 18 самохідних 155-міліметрових гаубиць Paladin.

Операція НАТО Atlantic Resolve стартувала в квітні 2014 року для "посилення східного флангу НАТО". В липні 2016 року в альянсі вирішили створити чотири батальйони в Польщі і країнах Балтії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Німеччина після виборів: що зміниться для України та хто створить новий уряд

Важливе питання: хто стане новим головою МЗС, якщо партія Меркель піде на створення коаліції?.. Наступні кілька місяців у Німеччині обіцяють бути насиченими подіями й міжпартійними дебатами. Розподіл комітетів, створення коаліції – новин з Берліна вистачатиме...

Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Тріумф радикалів, перемога Меркель та розвал коаліції: як Німеччина обрала новий парламент

Німецькі вибори продемонстрували нову реальність, де ультраправі з легкістю проходять до парламенту, а традиційні партії-лідери виявляються рекордно слабкими. Тож можна не сумніватися, четвертий термін на посаді канцлера стане для Меркель ще тим випробуванням...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter