До Польщі прибула американська військова техніка

Середа, 13 вересня 2017, 17:44
Версія для друку Коментарі

До Польщі у середу в рамках ротації прибули американські танки і інша військова техніка.

Про це повідомляє видання Stars and Stripes.

Прибуття 2-ї танкової бригадної команди, 1-ої піхотної дивізії, в Гданськ є частиною зусиль, спрямованих розміщення танків та збільшення кількості військових в Європі на цілорічній основі. З окремими багатонаціональними батальйонами НАТО, що також знаходяться в Балтії та Польщі, йдеться про найбільше посилення альянсу на сході після закінчення холодної війни.

Техніка, а саме танки Abrams, бойові машини Bradley, гаубиці Paladin та інше бойове спорядження, прибули до Польщі в рамках операції Atlantic Resolve.

В рамках операції Atlantic Resolve в Польщі розгорнута американська танкова бригада чисельністю близько 3,5 тис. військовослужбовців. У їх розпорядженні знаходиться 400 гусеничних машин, 900 одиниць колісної техніки, у тому числі 87 танків Abrams і 18 самохідних 155-міліметрових гаубиць Paladin.

Операція НАТО Atlantic Resolve стартувала в квітні 2014 року для "посилення східного флангу НАТО". В липні 2016 року в альянсі вирішили створити чотири батальйони в Польщі і країнах Балтії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter