До Польщі прибула американська військова техніка

Середа, 13 вересня 2017, 17:44
Версія для друку Коментарі

До Польщі у середу в рамках ротації прибули американські танки і інша військова техніка.

Про це повідомляє видання Stars and Stripes.

Прибуття 2-ї танкової бригадної команди, 1-ої піхотної дивізії, в Гданськ є частиною зусиль, спрямованих розміщення танків та збільшення кількості військових в Європі на цілорічній основі. З окремими багатонаціональними батальйонами НАТО, що також знаходяться в Балтії та Польщі, йдеться про найбільше посилення альянсу на сході після закінчення холодної війни.

Техніка, а саме танки Abrams, бойові машини Bradley, гаубиці Paladin та інше бойове спорядження, прибули до Польщі в рамках операції Atlantic Resolve.

В рамках операції Atlantic Resolve в Польщі розгорнута американська танкова бригада чисельністю близько 3,5 тис. військовослужбовців. У їх розпорядженні знаходиться 400 гусеничних машин, 900 одиниць колісної техніки, у тому числі 87 танків Abrams і 18 самохідних 155-міліметрових гаубиць Paladin.

Операція НАТО Atlantic Resolve стартувала в квітні 2014 року для "посилення східного флангу НАТО". В липні 2016 року в альянсі вирішили створити чотири батальйони в Польщі і країнах Балтії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter