Польська опозиція вимагає відсторонити міністра оборони

Середа, 13 вересня 2017, 18:24
Версія для друку Коментарі

Депутати польської опозиційної партії "Громадянська платформа" вимагають відсторонити міністра оборони Антоні Мацеревича і розслідувати його можливі зв’язки з особами, які становлять загрозу для нацбезпеки.

Про це повідомляє видання Wirtualna Polska.

Відповідне подання опозиція внесла до сеймової комісії з питань національної оборони. Очікується, що комісія обговорюватиме його протягом двох тижнів.

Якщо за два тижні комісія не прийме жодного рішення, то опозиція скерує своє подання до уряду.

"Ми вимагаємо відсторонення міністра оборони Антоні Мацеревича на час з’ясування цієї справи. Ми вимагаємо, щоб прем’єр провела розслідування" - сказав депутат "Громадянської платформи" і колишній заступник міністра оборони Чеслав Мрочек.

Партія домагається розслідування можливих зв’язків міністра з Росією.

У книзі польського журналіста Томаша Пятека, що займається розслідуваннями, зокрема, йдеться, що нинішній міністр оборони нібито мав зв'язки з співробітником розвідслужб ще в радянські часи. У партії вважають, що якщо інформація Пятека відповідає дійсності, то Мацеревича не варто залишати на міністерському посту.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.

Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter