Польська опозиція вимагає відсторонити міністра оборони

Середа, 13 вересня 2017, 18:24
Версія для друку Коментарі

Депутати польської опозиційної партії "Громадянська платформа" вимагають відсторонити міністра оборони Антоні Мацеревича і розслідувати його можливі зв’язки з особами, які становлять загрозу для нацбезпеки.

Про це повідомляє видання Wirtualna Polska.

Відповідне подання опозиція внесла до сеймової комісії з питань національної оборони. Очікується, що комісія обговорюватиме його протягом двох тижнів.

Якщо за два тижні комісія не прийме жодного рішення, то опозиція скерує своє подання до уряду.

"Ми вимагаємо відсторонення міністра оборони Антоні Мацеревича на час з’ясування цієї справи. Ми вимагаємо, щоб прем’єр провела розслідування" - сказав депутат "Громадянської платформи" і колишній заступник міністра оборони Чеслав Мрочек.

Партія домагається розслідування можливих зв’язків міністра з Росією.

У книзі польського журналіста Томаша Пятека, що займається розслідуваннями, зокрема, йдеться, що нинішній міністр оборони нібито мав зв'язки з співробітником розвідслужб ще в радянські часи. У партії вважають, що якщо інформація Пятека відповідає дійсності, то Мацеревича не варто залишати на міністерському посту.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал

Британський міністр у справах Європи та Америки Алан Дункан: "Мій сигнал буде таким: йдіть далі, не зменшуйте швидкість!.. Британія не має права розпочинати торговельні переговори з Україною, доки є членом ЄС. Але нічого не заважає нам почати неформальний діалог..."

Павло Пущенко, Чернігів

"Сортування сміття? Ні, не чули". Хто гальмує реформу утилізації відходів

З 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Торік лише близько 6% сміття в Україні було утилізовано: спалено чи відправлено на переробку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter