Партнер "Північного потоку-2" перегляне схему фінансування проекту через санкції

Середа, 13 вересня 2017, 20:46
Версія для друку Коментарі

Нові санкції США проти Москви вплинуть на схему фінансування проекту "Північний потік - 2".

Такої думки дотримується  вважає голова Німецько-російської зовнішньоторговельної палати і глава австрійського енергетичного концерну OMV Райнер Зеле, передає DW.

 "Фінансувати проект з залученням банків США буде дуже важко, доведеться підключати азіатські банки", - заявив він/

За словами Зеле, в даний час проводиться оцінка впливу нових американських санкцій на реалізацію проекту розширення газопроводу "Північний потік".

У зміненій ситуації буде складно виконати умову щодо залучення 70 відсотків позикового капіталу, вважає глава одного з партнерів проекту. Однак, незважаючи на всі фінансові труднощі, учасники "Північного потоку - 2" твердо мають намір його завершити при будь-яких обставин, навіть при використанні 100 відсотків власних коштів/

Президент США Дональд Трамп 2 серпня підписав схвалений Палатою представників і Сенатом Конгресу США законопроект про посилення санкцій щодо Росії, Ірану і Північної Кореї. Насамперед нові санкції поставили під питання майбутнє "Північного потоку - 2", за яким по дну Балтійського моря російський газ повинен постачатися до Німеччини і далі в інші держави ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter