Партнер "Північного потоку-2" перегляне схему фінансування проекту через санкції

Середа, 13 вересня 2017, 20:46
Версія для друку Коментарі

Нові санкції США проти Москви вплинуть на схему фінансування проекту "Північний потік - 2".

Такої думки дотримується  вважає голова Німецько-російської зовнішньоторговельної палати і глава австрійського енергетичного концерну OMV Райнер Зеле, передає DW.

 "Фінансувати проект з залученням банків США буде дуже важко, доведеться підключати азіатські банки", - заявив він/

За словами Зеле, в даний час проводиться оцінка впливу нових американських санкцій на реалізацію проекту розширення газопроводу "Північний потік".

У зміненій ситуації буде складно виконати умову щодо залучення 70 відсотків позикового капіталу, вважає глава одного з партнерів проекту. Однак, незважаючи на всі фінансові труднощі, учасники "Північного потоку - 2" твердо мають намір його завершити при будь-яких обставин, навіть при використанні 100 відсотків власних коштів/

Президент США Дональд Трамп 2 серпня підписав схвалений Палатою представників і Сенатом Конгресу США законопроект про посилення санкцій щодо Росії, Ірану і Північної Кореї. Насамперед нові санкції поставили під питання майбутнє "Північного потоку - 2", за яким по дну Балтійського моря російський газ повинен постачатися до Німеччини і далі в інші держави ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter