Польща веде переговори із Францією щодо купівлі підводних човнів

Четвер, 14 вересня 2017, 07:43
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Франції Флоренс Парлі та її польський колега Антоні Мацеревич обговорили в Парижі польські проекти з придбання військової техніки, включаючи підводні човни.

Про це повідомляє Le Figaro.

Переговори відбулися через рік після того, як Варшава відмовилася від угоди на придбання 50 військових вертольотів Caracal.

За словами заступника міністра оборони Польщі Міхала Дворчика, переговори були зосереджені на пропозиції із придбання підводних човнів для польського флоту.

"Питання про підводні човни, безсумнівно, було включене до порядку денного зустрічі. В даний час воно є предметом інтенсивної роботи", - сказав він.

Польща обговорює цю тему з оборонною промисловістю Франції, а також з Німеччиною та Швецією. Варшава в лютому також запустила новий тендер на закупівлю 16 військових вертольотів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.

Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter