Польща веде переговори із Францією щодо купівлі підводних човнів

Четвер, 14 вересня 2017, 07:43
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Франції Флоренс Парлі та її польський колега Антоні Мацеревич обговорили в Парижі польські проекти з придбання військової техніки, включаючи підводні човни.

Про це повідомляє Le Figaro.

Переговори відбулися через рік після того, як Варшава відмовилася від угоди на придбання 50 військових вертольотів Caracal.

За словами заступника міністра оборони Польщі Міхала Дворчика, переговори були зосереджені на пропозиції із придбання підводних човнів для польського флоту.

"Питання про підводні човни, безсумнівно, було включене до порядку денного зустрічі. В даний час воно є предметом інтенсивної роботи", - сказав він.

Польща обговорює цю тему з оборонною промисловістю Франції, а також з Німеччиною та Швецією. Варшава в лютому також запустила новий тендер на закупівлю 16 військових вертольотів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал

Британський міністр у справах Європи та Америки Алан Дункан: "Мій сигнал буде таким: йдіть далі, не зменшуйте швидкість!.. Британія не має права розпочинати торговельні переговори з Україною, доки є членом ЄС. Але нічого не заважає нам почати неформальний діалог..."

Павло Пущенко, Чернігів

"Сортування сміття? Ні, не чули". Хто гальмує реформу утилізації відходів

З 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Торік лише близько 6% сміття в Україні було утилізовано: спалено чи відправлено на переробку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter