Лідерка ультраправих ФРН незаконно найняла біженку з Сирії для хатньої роботи

Четвер, 14 вересня 2017, 11:13
Версія для друку Коментарі

Лідерка ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" Аліс Вайдель незаконно найняла сирійську біженку для домашньої роботи в її будинку у Швейцарії.

Про це повідомляє Die Zeit.

За даними видання, Вайдель, яка разом з Александером Гауландом очолює передвиборний список правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" на загальних виборах 24 вересня, найняла студента ісламських студій для домашньої роботи у її будинку в Б'єлі у 2015 році, а потім ця робота перейшла до сирійської жінки.

Повідомляється, що сирійській жінці платили готівкою в розмірі 25 швейцарських франків (приблизно 22 євро) на годину, що є типовою заробітною платою у Швейцарії. Зазначається, що партнер Вайдель родом зі Швейцарії.

Джерела, близькі до Вайдель, повідомили, що сирійська шукачка притулку не мала письмового трудового договору, а також не було рахунків-фактур за її роботу.

Адвокат Вайдель на запит від Die Zeit з приводу незаконного найму біженки заявив, що йому потрібен час для відповіді через "дуже складні юридичні питання з точки зору легітимності правил щодо винагороди".

Однак, за інформацією Süddeutsche Zeitung, адвокат Вайдель повідомив, що та дружньо ставилася до сирійської жінки, яка перебувала в її домі як гість, а не як працівниця.

Як відомо, основна ідеологія партії "Альтернатива для Німеччини" націлена проти міграції іноземців.

Хоча Вайдель і вважають ліберальним голосом в популістській ультраправій AfD, однак вона користувалася кризою біженців для підтримки своєї партії, жорстко критикуючи міграційну політику відкритих дверей канцлерки Німеччини Ангели Меркель та закликаючи до більшого контролю.

Нагадаємо, нещодавно Аліс Вайдель, яка разом з Александером Гауландом очолює передвиборний список правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини", опинилася в центрі скандалу через витік електронних листів зі зневажливими висловлюваннями про мігрантів та уряд Німеччини.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter