Суд ЄС підтримав італійця, який вирощує ГМО-кукурудзу всупереч забороні

Четвер, 14 вересня 2017, 11:59
Версія для друку Коментарі

Головний суд Європейського Союзу підтримав фермера з Італії, який пішов проти законів своєї країни, вирощуючи генетично модифіковану кукурудзу.

Про це повідомляє Ilfoglio.it.

Європейський суд постановив, що країни-члени ЄС не мають права заборонити використання генетично модифікованого насіння, якщо не існує доказів того, що воно представляє серйозний ризик.

Таким чином, суд підтримав італійця Джорджіо Фіденато, якого в Італії звинуватили у порушенні законодавства через вирощування ГМО-культур.

Повідомляється, що Італія заборонила вирощувати генетично модифіковану кукурудзу, видавши відповідний указ у 2013 році та відкрила справу щодо декількох фермерів, включаючи Фіденато.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter