Суд ЄС підтримав італійця, який вирощує ГМО-кукурудзу всупереч забороні

Четвер, 14 вересня 2017, 11:59
Версія для друку Коментарі

Головний суд Європейського Союзу підтримав фермера з Італії, який пішов проти законів своєї країни, вирощуючи генетично модифіковану кукурудзу.

Про це повідомляє Ilfoglio.it.

Європейський суд постановив, що країни-члени ЄС не мають права заборонити використання генетично модифікованого насіння, якщо не існує доказів того, що воно представляє серйозний ризик.

Таким чином, суд підтримав італійця Джорджіо Фіденато, якого в Італії звинуватили у порушенні законодавства через вирощування ГМО-культур.

Повідомляється, що Італія заборонила вирощувати генетично модифіковану кукурудзу, видавши відповідний указ у 2013 році та відкрила справу щодо декількох фермерів, включаючи Фіденато.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter