Туреччина привітала рішення парламенту Іраку проти референдуму курдів

Четвер, 14 вересня 2017, 12:30
Версія для друку Коментарі

Туреччина привітала рішення іракського парламенту, який виступив проти проведення референдуму щодо незалежності курдів.

Про це повідомляє Anadolu.

"Ми наголошуємо Курдському регіональному уряду (КРУ), що будуть наслідки, якщо вони наполягатимуть на проведенні референдуму попри всі дружні пропозиції. У зв'язку з цим ми закликаємо КРУ прислухатися до здорового глузду та якнайшвидше відмовитися від свого помилкового підходу", - йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Туреччини.

Міністерство також висловило свою підтримку рішенню парламенту Іраку проти референдуму та закликало уряд в Багдаді провести переговори з курдами.

Як відомо, Туреччина вважає, що плани лідерів автономного курдського регіону в Іраку провести референдум щодо незалежності можуть призвести до громадянської війни.

Нещодавно президент іракського Курдистану заявив про готовність встановлення кордонів майбутньої курдської держави, якщо Багдад не прийме голосування за незалежність на референдумі, який відбудеться цього місяця.

Раніше повідомлялося, що курдський регіон Іраку планує 25 вересня провести референдум про незалежність.

Наразі Іракський Курдистан де-факто є напівнезалежним. За новою конституцією Іраку має статус широкої автономії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter