Туреччина привітала рішення парламенту Іраку проти референдуму курдів

Четвер, 14 вересня 2017, 12:30
Версія для друку Коментарі

Туреччина привітала рішення іракського парламенту, який виступив проти проведення референдуму щодо незалежності курдів.

Про це повідомляє Anadolu.

"Ми наголошуємо Курдському регіональному уряду (КРУ), що будуть наслідки, якщо вони наполягатимуть на проведенні референдуму попри всі дружні пропозиції. У зв'язку з цим ми закликаємо КРУ прислухатися до здорового глузду та якнайшвидше відмовитися від свого помилкового підходу", - йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Туреччини.

Міністерство також висловило свою підтримку рішенню парламенту Іраку проти рефередуму та закликало уряд в Багдаді провести переговори з курдами.

Як відомо, Туреччина вважає, що плани лідерів автономного курдського регіону в Іраку провести референдум щодо незалежності можуть призвести до громадянської війни.

Нещодавно президент іракського Курдистану заявив про готовність встановлення кордонів майбутньої курдської держави, якщо Багдад не прийме голосування за незалежність на референдумі, який відбудеться цього місяця.

Раніше повідомлялося, що курдський регіон Іраку планує 25 вересня провести референдум про незалежність.

Наразі Іракський Курдистан де-факто є напівнезалежним. За новою конституцією Іраку має статус широкої автономії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал

Британський міністр у справах Європи та Америки Алан Дункан: "Мій сигнал буде таким: йдіть далі, не зменшуйте швидкість!.. Британія не має права розпочинати торговельні переговори з Україною, доки є членом ЄС. Але нічого не заважає нам почати неформальний діалог..."

Павло Пущенко, Чернігів

"Сортування сміття? Ні, не чули". Хто гальмує реформу утилізації відходів

З 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Торік лише близько 6% сміття в Україні було утилізовано: спалено чи відправлено на переробку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter