Туреччина привітала рішення парламенту Іраку проти референдуму курдів

Четвер, 14 вересня 2017, 12:30
Версія для друку Коментарі

Туреччина привітала рішення іракського парламенту, який виступив проти проведення референдуму щодо незалежності курдів.

Про це повідомляє Anadolu.

"Ми наголошуємо Курдському регіональному уряду (КРУ), що будуть наслідки, якщо вони наполягатимуть на проведенні референдуму попри всі дружні пропозиції. У зв'язку з цим ми закликаємо КРУ прислухатися до здорового глузду та якнайшвидше відмовитися від свого помилкового підходу", - йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Туреччини.

Міністерство також висловило свою підтримку рішенню парламенту Іраку проти референдуму та закликало уряд в Багдаді провести переговори з курдами.

Як відомо, Туреччина вважає, що плани лідерів автономного курдського регіону в Іраку провести референдум щодо незалежності можуть призвести до громадянської війни.

Нещодавно президент іракського Курдистану заявив про готовність встановлення кордонів майбутньої курдської держави, якщо Багдад не прийме голосування за незалежність на референдумі, який відбудеться цього місяця.

Раніше повідомлялося, що курдський регіон Іраку планує 25 вересня провести референдум про незалежність.

Наразі Іракський Курдистан де-факто є напівнезалежним. За новою конституцією Іраку має статус широкої автономії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter