Мей в Італії виступить з промовою про майбутні відносини з ЄС

Четвер, 14 вересня 2017, 12:35
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей 22 вересня виступить у Флоренції з промовою щодо майбутніх відносин Британії з ЄС.

Про це заявив прес-секретар глави британського уряду, повідомляє Euractiv.

Промова буде присвячена баченню Британії майбутніх відносин з ЄС після того, як у березні 2019 року Об’єднане Королівство залишить блок.

"Прем’єр-міністр хотіла виступити з промовою щодо майбутніх відносин з ЄС в її історичному серці. Вона підкреслить бажання уряду мати глибоке і особливе партнерство з ЄС, після того, як Британія залишить Євросоюз", - повідомив речник Мей.

Вибір Флоренції, міста, у якому зародилось Відродження, та яке розквітло завдяки міжнародній торгівлі та банківській діяльності, натякає на бажання Лондона зберегти вільну торгівлю з Європою та розвиватися глобально. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter