Мей в Італії виступить з промовою про майбутні відносини з ЄС

Четвер, 14 вересня 2017, 12:35
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей 22 вересня виступить у Флоренції з промовою щодо майбутніх відносин Британії з ЄС.

Про це заявив прес-секретар глави британського уряду, повідомляє Euractiv.

Промова буде присвячена баченню Британії майбутніх відносин з ЄС після того, як у березні 2019 року Об’єднане Королівство залишить блок.

"Прем’єр-міністр хотіла виступити з промовою щодо майбутніх відносин з ЄС в її історичному серці. Вона підкреслить бажання уряду мати глибоке і особливе партнерство з ЄС, після того, як Британія залишить Євросоюз", - повідомив речник Мей.

Вибір Флоренції, міста, у якому зародилось Відродження, та яке розквітло завдяки міжнародній торгівлі та банківській діяльності, натякає на бажання Лондона зберегти вільну торгівлю з Європою та розвиватися глобально. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter