Мей в Італії виступить з промовою про майбутні відносини з ЄС

Четвер, 14 вересня 2017, 12:35
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей 22 вересня виступить у Флоренції з промовою щодо майбутніх відносин Британії з ЄС.

Про це заявив прес-секретар глави британського уряду, повідомляє Euractiv.

Промова буде присвячена баченню Британії майбутніх відносин з ЄС після того, як у березні 2019 року Об’єднане Королівство залишить блок.

"Прем’єр-міністр хотіла виступити з промовою щодо майбутніх відносин з ЄС в її історичному серці. Вона підкреслить бажання уряду мати глибоке і особливе партнерство з ЄС, після того, як Британія залишить Євросоюз", - повідомив речник Мей.

Вибір Флоренції, міста, у якому зародилось Відродження, та яке розквітло завдяки міжнародній торгівлі та банківській діяльності, натякає на бажання Лондона зберегти вільну торгівлю з Європою та розвиватися глобально. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter