Австрія проти пропозицій Юнкера щодо розширення єврозони та Шенгену

Четвер, 14 вересня 2017, 14:26
Версія для друку Коментарі

Канцлер Австрії Крістіан Керн і міністр закордонних справ Себастьян Курц не погоджуються із пропозиціями президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо розширення єврозони та Шенгенської зони.

Про це повідомляє Euractiv.

У своєму щорічному виступі Юнкер заявив, що після 2019 року приблизно 30 країн будуть використовувати євро в якості своєї валюти.

Він також запропонував взяти до Шенгенської зони Румунію, Болгарія та Хорватію.

Керн заявив, що немає сенсу для розширення, поки не подолані проблеми з податковими шахрайствами, практикою передачі роботи дешевим східноєвропейським фірмам та порушеннями лімітів на державний борг.

"Просто не має сенсу збільшувати єврозону, перш ніж це все не буде вирішено, бо інакше проблеми ставатимуть все більшими", - сказав Керн, вказуючи на приклад Греції, яка протягом багатьох років перебуває на межі банкрутства.

Курц також вказав на Грецію як поганий приклад включення нових країн, які не відповідають умовам державних фінансів, які ЄС встановив для себе.

"Зона євро і Шенгенська зона відкриті для всіх, але тільки для тих, хто відповідає критеріям... Ми повинні уникати такої ситуації, як та, що склалася в Греції", - сказав Курц.

Партії Керна та Курца є основними претендентами на перемогу на парламентських виборах, які відбудуться 15 жовтня.

Читайте також: "Новий Євросоюз з оновленими кордонами: Єврокомісія розпочинає глибоку реформу".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter