У Єврокомісії – проти продовження перевірок на кордонах країн Шенгену

Четвер, 14 вересня 2017, 14:41
Версія для друку Коментарі

Єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос вважає, що країнам ЄС не слід продовжувати надзвичайний прикордонний контроль, відновлений у зв’язку з міграційною кризою, адже потреби у ньому більше немає.

Про це пише Associated Press.

Єврокомісар переконаний, якщо раніше перевірки на кордоні були виправдані, то сьогодні причин, через які їх було введено, не існує.

"Я вважаю, що нам потрібно повернутися до нормального функціонування Шенгену", - наголосив Аврамопулос.

На переконання єврокомісара, зовнішні кордони ЄС сьогодні сильніші. За його словами, міграційна угода з Туреччиною працює добре, а потік мігрантів з країни до Греції зменшився на 81% у порівнянні з серпнем минулого року.  

"Упродовж двох минулих років ми працювали у кризовому режимі, тепер настав час вийти з кризи", - заявив він.

Німеччина, Данія, Австрія, Швеція та Норвегія відновили прикордонний контроль у 2016 році, щоб впоратися з величезним потоком мігрантів. Термін дозволу на ці перевірки завершується 11 листопада.

Єврокомісія раніше наголошувала, що не має наміру давати дозвіл на продовження прикордонного контролю.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter