У Британії кількість арештів за підозрою в тероризмі зросла до рекордного рівня

Четвер, 14 вересня 2017, 14:51
Версія для друку Коментарі

Кількість людей, затриманих в Британії за підозрою у скоєнні злочинів у сфері тероризму, протягом останнього року зросла на 68%, досягши рекордного рівня.

Про це повідомляє Reuters.

До червня цього року у Британії було зафіксовано 379 арештів. Це найвищий показник з 2001 року, коли розпочався збір таких даних.

За весь минулий рік було зафіксовано 226 таких арештів.  

У Британії зараз діє другий рівень терористичної загрози, що означає дуже високу ймовірність терактів. Такий рівень загрози було введено після кількох нападів терористів у цьому році, в результаті яких загинули 36 людей.

Згідно з офіційними даними, серед 379 арештів 123 особам були пред'явлені обвинувачення у вчиненні злочину. З них 105 злочинів пов'язані з тероризмом, 189 підозрюваних були звільнені без звинувачення.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал

Британський міністр у справах Європи та Америки Алан Дункан: "Мій сигнал буде таким: йдіть далі, не зменшуйте швидкість!.. Британія не має права розпочинати торговельні переговори з Україною, доки є членом ЄС. Але нічого не заважає нам почати неформальний діалог..."

Павло Пущенко, Чернігів

"Сортування сміття? Ні, не чули". Хто гальмує реформу утилізації відходів

З 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Торік лише близько 6% сміття в Україні було утилізовано: спалено чи відправлено на переробку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter