Підводні човни РФ вдарили крилатими ракетами по об’єктах ІДІЛ в Сирії

Четвер, 14 вересня 2017, 14:55
Версія для друку Коментарі

Підводні човни "Великий Новгород" і "Колпіно" завдали удар крилатими ракетами "Калібр" по об'єктах "Ісламської держави" в Сирії.

Про це повідомили в Міноборони РФ, повідомляє ТАСС.

За даними військового відомства, ракети з підводного положення у східній частині Середземного моря випустили підводні човни "Великий Новгород" та "Колпіно".

 "Удар крилатими ракетами "Калібр" завдали по важливих об'єктах терористичного угруповання ІДІЛ в Сирії. Цілями для ураження стали пункти управління, вузли зв'язку, а також склади озброєння і боєприпасів бойовиків в підконтрольних ІДІЛ районах на південний схід від міста Дейр-ез-Зор", - повідомили в Міноборони РФ.

"По об'єктах терористів з підводного положення випущено сім крилатих ракет морського базування. Дальність до цілей склала від 500 до 670 кілометрів", - додали у відомстві.

Нагадаємо, 5 вересня російський фрегат "Адмірал Ессен" обстріляв крилатими ракетами "Калібр" позиції бойовиків "Ісламської держави" біля сирійського міста Дейр-ез-Зор.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter