У Німеччині стримано відреагували на пропозицію розширення Шенгену

Четвер, 14 вересня 2017, 18:49
Версія для друку Коментарі

У Німеччині стримано відреагували реагують на пропозицію голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про розширення Шенгенської зони на всю територію Євросоюзу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Глава МЗС Німеччини Томас де Мезьєр заявив, що в даний час він не бачить шансів на швидкий прийом до Шенгенської зони Румунії та Болгарії.

"Я поділяю бачення Жан-Клода Юнкера, проте, чесно кажучи, належить пройти ще дуже довгий шлях", - сказав він.

Де Мезьєр підтвердив намір зберегти не передбачений Шенгеном контроль на кордоні ФРН і Австрії. "Поки зовнішні кордони ЄС не є достатньо безпечними, необхідність внутрішнього прикордонного контролю буде зберігатися", - пояснив він.

Як повідомлялося, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер виступив за вступ Румунії та Болгарії до Шенгенської зони.

"Якщо ми хочемо зміцнити наші зовнішні кордони, то зараз саме влучний час зробити Румунію та Болгарію членами Шенгенської зони", - сказав Юнкер.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter