У Німеччині стримано відреагували на пропозицію розширення Шенгену

Четвер, 14 вересня 2017, 18:49
Версія для друку Коментарі

У Німеччині стримано відреагували реагують на пропозицію голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про розширення Шенгенської зони на всю територію Євросоюзу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Глава МЗС Німеччини Томас де Мезьєр заявив, що в даний час він не бачить шансів на швидкий прийом до Шенгенської зони Румунії та Болгарії.

"Я поділяю бачення Жан-Клода Юнкера, проте, чесно кажучи, належить пройти ще дуже довгий шлях", - сказав він.

Де Мезьєр підтвердив намір зберегти не передбачений Шенгеном контроль на кордоні ФРН і Австрії. "Поки зовнішні кордони ЄС не є достатньо безпечними, необхідність внутрішнього прикордонного контролю буде зберігатися", - пояснив він.

Як повідомлялося, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер виступив за вступ Румунії та Болгарії до Шенгенської зони.

"Якщо ми хочемо зміцнити наші зовнішні кордони, то зараз саме влучний час зробити Румунію та Болгарію членами Шенгенської зони", - сказав Юнкер.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter