У Німеччині стримано відреагували на пропозицію розширення Шенгену

Четвер, 14 вересня 2017, 18:49
Версія для друку Коментарі

У Німеччині стримано відреагували реагують на пропозицію голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про розширення Шенгенської зони на всю територію Євросоюзу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Глава МЗС Німеччини Томас де Мезьєр заявив, що в даний час він не бачить шансів на швидкий прийом до Шенгенської зони Румунії та Болгарії.

"Я поділяю бачення Жан-Клода Юнкера, проте, чесно кажучи, належить пройти ще дуже довгий шлях", - сказав він.

Де Мезьєр підтвердив намір зберегти не передбачений Шенгеном контроль на кордоні ФРН і Австрії. "Поки зовнішні кордони ЄС не є достатньо безпечними, необхідність внутрішнього прикордонного контролю буде зберігатися", - пояснив він.

Як повідомлялося, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер виступив за вступ Румунії та Болгарії до Шенгенської зони.

"Якщо ми хочемо зміцнити наші зовнішні кордони, то зараз саме влучний час зробити Румунію та Болгарію членами Шенгенської зони", - сказав Юнкер.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter