Віце-президент США озвучив небезпеки 21 століття: РФ, КНДР та ісламський тероризм

Середа, 20 вересня 2017, 19:39
Версія для друку Коментарі

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що у 21 столітті, є ті, хто погрожують хаосом і терором, та намагаються підірвати суверенітет і безпеку, назвавши при цьому Росію, КНДР та ісламських терористів.

Про це Пенс заявив на засіданні Ради безпеки ООН в середу в Нью-Йорку.

"Президент Труман якось сказав - недостатньо просто стримувати безумців, які намагаються проковтнути весь світ. Ні, недостатньо. Треба виробити союз націй на основі справедливості й миру. І ми створили цю велику організацію ООН. Це був лозунг ООН У 20 столітті, і таким він мав залишитися і в 21 столітті. Однак підтримання миру - це не лише миротворчість, потрібні конкретні дії, потрібна рішучість всіх країн", - сказав він.

"Як вчора сказав президент Трамп, знову ми зіткнулися з тими, хто погрожує нам хаосом і терором, хто намагається підірвати суверенітет, безпеку...

У східній Європі Росія як і раніше зазіхає на суверенітет свого сусіда. Намагається силою перемалювати кордони. Радикальний ісламський тероризм як і раніше здійснює варварські дії в Барселоні, Парижі, Лондоні, на Ближньому Сході. Головний спонсор тероризму дестабілізує регіон і нагло погрожує безпеці суверенних держав. І як ми бачили нещодавно божевільний режим КНДР реалізовує свою ядерну та ракетну програму, й тепер погрожує всьому світу смертю людей. І США вдячні за те, що Радбез ООН одноголосно прийняв дві резолюції зі жорсткими новими санкціями проти КНДР", - заявив він.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив під час свого першого виступу на Генеральній асамблеї ООН, що необхідно стати на захист суверенітету країн у всьому світі – від України до Південнокитайського моря. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter