Росія, постійний член Радбезу ООН, найбільша загроза міжнародній безпеці - Порошенко

Середа, 20 вересня 2017, 19:55
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія, яка є постійним членом Радбезу ООН та мала б робити свій внесок у міжнародну безпеку, натомість є найбільшою загрозою міжнародній безпеці.

Про це Порошенко заявив під час свого виступу на Генасамблеї ООН в середу в Нью-Йорку.

"Росія не є тією країною, яка робить свій внесок у міжнародну безпеку. Росія - є найбільшою загрозою міжнародній безпеці. Сьогодні Росія - єдина країна, яка має конфлікт, заморожений чи постійний, майже з усіма своїми сусідами", - сказав він.

"Україна хоче миру та відновлення суверенітету над своєю територією, а Росія ж хоче контролю над Україною, і підриває усі зусилля, спрямовані на відновлення нашого суверенітету", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що гібридними "миротворчими пропозиціями" Росія хоче заморозити конфлікт.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter