Росія, постійний член Радбезу ООН, найбільша загроза міжнародній безпеці - Порошенко

Середа, 20 вересня 2017, 19:55
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія, яка є постійним членом Радбезу ООН та мала б робити свій внесок у міжнародну безпеку, натомість є найбільшою загрозою міжнародній безпеці.

Про це Порошенко заявив під час свого виступу на Генасамблеї ООН в середу в Нью-Йорку.

"Росія не є тією країною, яка робить свій внесок у міжнародну безпеку. Росія - є найбільшою загрозою міжнародній безпеці. Сьогодні Росія - єдина країна, яка має конфлікт, заморожений чи постійний, майже з усіма своїми сусідами", - сказав він.

"Україна хоче миру та відновлення суверенітету над своєю територією, а Росія ж хоче контролю над Україною, і підриває усі зусилля, спрямовані на відновлення нашого суверенітету", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що гібридними "миротворчими пропозиціями" Росія хоче заморозити конфлікт.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter