Росія, постійний член Радбезу ООН, найбільша загроза міжнародній безпеці - Порошенко

Середа, 20 вересня 2017, 19:55
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія, яка є постійним членом Радбезу ООН та мала б робити свій внесок у міжнародну безпеку, натомість є найбільшою загрозою міжнародній безпеці.

Про це Порошенко заявив під час свого виступу на Генасамблеї ООН в середу в Нью-Йорку.

"Росія не є тією країною, яка робить свій внесок у міжнародну безпеку. Росія - є найбільшою загрозою міжнародній безпеці. Сьогодні Росія - єдина країна, яка має конфлікт, заморожений чи постійний, майже з усіма своїми сусідами", - сказав він.

"Україна хоче миру та відновлення суверенітету над своєю територією, а Росія ж хоче контролю над Україною, і підриває усі зусилля, спрямовані на відновлення нашого суверенітету", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що гібридними "миротворчими пропозиціями" Росія хоче заморозити конфлікт.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter