Кількість мігрантів в ЄС "у підвішеному стані" перевищила населення Кіпру

Четвер, 21 вересня 2017, 13:38
Версія для друку Коментарі

Кількість прохачів притулку в країнах Євросоюзу, які чекають на рішення щодо своїх запитів, вже перевищила сукупне населення Кіпру і Мальти.

Про це повідомляє EUobserver, посилаючись на дані американського дослідження Pew Gloabal.

Понад 1,1 мільйона з 2,2 мільйона осіб, які шукали притулку в ЄС і асоційованих країнах Норвегії та Швейцарії в 2015 і 2016 роках, як і раніше не знають, чи зможуть вони отримати його.

Щонайменше 250 000 з 550 000 людей, які звернулись про надання притулку цього року, також не мають рішення щодо свого статусу.

Ті, хто очікує на рішення, як правило, живуть у відремонтованих школах, готелях або аеропортах. Вони мають їжу та медичну допомогу, але переважна більшість не має доходу чи права працювати.

Також повідомляється, що близько 100 000 людей, заявки яких були відхилені, втекли до Європи та живуть нелегально.

Більшість мігрантів, які все ще чекають на рішення про надання притулку, прибули з Афганістану (240 000), Іраку (130 000), Сирії (130 000), Албанії (75 000), Косово (50 000), Ірану (45 000), Пакистану (45 000) та Нігерії (40 000).

Вони прибули до ЄС через Грецію та Італію, але в більшості своїй зверталися за притулком до Німеччини, Угорщини та Швеції.

Найбільші шанси отримати швидке та позитивне рішення мають сирійці. Люди з Албанії, Афганістану, Косова, Сербії, Ірану, Іраку, Росії та Пакистану, найімовірніше, будуть тривалий час очікувати на рішення.

Відзначається, що Німеччина досить швидко розглядає заявки (в середньому 7 місяців), незважаючи на те, що їй доводиться мати справу з найбільшою кількістю заявників.

Людям у Норвегії та Швеції, як правило, доводилося чекати близько року. В Іспанії деяким мігрантам довелося чекати 18 місяців.

Найгірша ситуація в Угорщині та Греції, де 94% і 90% заявників відповідно 2015 та 2016 років, все чекали на рішення станом на кінець минулого року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter