У Нью-Йорку розпочалася зустріч Порошенка і Трампа

Четвер, 21 вересня 2017, 17:37
фото
Версія для друку Коментарі

У Нью-Йорку розпочалася друга зустріч президентів України та США Петра Порошенка і Дональда Трампа.

"Радий зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Обговорюємо зміцнення українсько-американських відносин", - написав український президент у Twitter.

Перед початком спілкування Порошенко і Трамп відзначили, що США та Україна зміцнили економічне та безпекове співробітництво з часу останньої зустрічі у Вашингтоні.

 ФОТО TWITTER.COM/SCAVINO45

Президент Трамп відзначив прогрес, який відбувся в Україні, незважаючи на непросту ситуацію в країні. 

Раніше віце-прем’єр-міністр з європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомляла, що предметом зустрічі президентів України та США стануть збільшення підтримки США, українські реформи і продовження санкцій проти Росії.

Глава МЗС Павло Клімкін повідомляв, що лідери обговорять безпекову співпрацю та сприяння США у просуванні порядку денного українських реформ. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter