У Нью-Йорку розпочалася зустріч Порошенка і Трампа

Четвер, 21 вересня 2017, 17:37
фото
Версія для друку Коментарі

У Нью-Йорку розпочалася друга зустріч президентів України та США Петра Порошенка і Дональда Трампа.

"Радий зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Обговорюємо зміцнення українсько-американських відносин", - написав український президент у Twitter.

Перед початком спілкування Порошенко і Трамп відзначили, що США та Україна зміцнили економічне та безпекове співробітництво з часу останньої зустрічі у Вашингтоні.

 ФОТО TWITTER.COM/SCAVINO45

Президент Трамп відзначив прогрес, який відбувся в Україні, незважаючи на непросту ситуацію в країні. 

Раніше віце-прем’єр-міністр з європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомляла, що предметом зустрічі президентів України та США стануть збільшення підтримки США, українські реформи і продовження санкцій проти Росії.

Глава МЗС Павло Клімкін повідомляв, що лідери обговорять безпекову співпрацю та сприяння США у просуванні порядку денного українських реформ. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter