У Нью-Йорку розпочалася зустріч Порошенка і Трампа

Четвер, 21 вересня 2017, 17:37
фото
Версія для друку Коментарі

У Нью-Йорку розпочалася друга зустріч президентів України та США Петра Порошенка і Дональда Трампа.

"Радий зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Обговорюємо зміцнення українсько-американських відносин", - написав український президент у Twitter.

Перед початком спілкування Порошенко і Трамп відзначили, що США та Україна зміцнили економічне та безпекове співробітництво з часу останньої зустрічі у Вашингтоні.

 ФОТО TWITTER.COM/SCAVINO45

Президент Трамп відзначив прогрес, який відбувся в Україні, незважаючи на непросту ситуацію в країні. 

Раніше віце-прем’єр-міністр з європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомляла, що предметом зустрічі президентів України та США стануть збільшення підтримки США, українські реформи і продовження санкцій проти Росії.

Глава МЗС Павло Клімкін повідомляв, що лідери обговорять безпекову співпрацю та сприяння США у просуванні порядку денного українських реформ. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter