Британія закликала Україну профінансувати Суспільне мовлення у повному обсязі

Четвер, 21 вересня 2017, 17:58
Версія для друку Коментарі

Велика Британія закликала Україну забезпечити у повному обсязі у державному бюджеті видатки на Суспільне мовлення у 2018 році.

Про це йдеться у повідомленні посольства Великої Британії в Україні у Twitter.

"Британія поділяє занепокоєння партнерів і неурядових організацій щодо ризику недофінансування на 50% Суспільного мовлення", - йдеться у повідомленні.

"Видатки на Суспільне мовлення потрібні у повному обсязі, якщо Україна прагне довести свої зобов'язання щодо підтримки незалежних і вільних ЗМІ", - додали дипломати.

Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоганнес Ган закликав український уряд профінансувати Суспільне мовлення в повному обсязі відповідно до зобов’язань.

Проект бюджету на 2018 рік передбачає, що Суспільне мовлення може отримати лише половину тієї суми, яку передбачає закон – 776 млн грн.

Керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що зазначена сума – це половина від 0,2% бюджету країни, передбачених законом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter