Британія закликала Україну профінансувати Суспільне мовлення у повному обсязі

Четвер, 21 вересня 2017, 17:58
Версія для друку Коментарі

Велика Британія закликала Україну забезпечити у повному обсязі у державному бюджеті видатки на Суспільне мовлення у 2018 році.

Про це йдеться у повідомленні посольства Великої Британії в Україні у Twitter.

"Британія поділяє занепокоєння партнерів і неурядових організацій щодо ризику недофінансування на 50% Суспільного мовлення", - йдеться у повідомленні.

"Видатки на Суспільне мовлення потрібні у повному обсязі, якщо Україна прагне довести свої зобов'язання щодо підтримки незалежних і вільних ЗМІ", - додали дипломати.

Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоганнес Ган закликав український уряд профінансувати Суспільне мовлення в повному обсязі відповідно до зобов’язань.

Проект бюджету на 2018 рік передбачає, що Суспільне мовлення може отримати лише половину тієї суми, яку передбачає закон – 776 млн грн.

Керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що зазначена сума – це половина від 0,2% бюджету країни, передбачених законом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter