Німеччина прагне зберегти ядерну угоду з Іраном – глава МЗС

Четвер, 21 вересня 2017, 19:34
Версія для друку Коментарі

Німеччина зробить все можливе, щоб переконати Сполучені Штати не відмовлятися від іранської ядерної угоди.

Про це у четвер заявив міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, повідомляє Reuters.

Габріель заявив, що будь-який крок США – скасувати угоду з Іраном чи накласти нові санкції на Тегеран – стане перешкодою для проведення переговорів з такими державами, як Північна Корея, про припинення їх власних ядерних програм.

За його словами, Німеччина буде працювати з Європейським союзом, Францією, Великою Британією, а також, якщо вдасться, з Китаєм і Росією, щоб чинити тиск на Вашингтон задля збереження угоди.

"Зараз ми усі намагатимемося переконати американців впродовж тижнів, що залишилися… якщо поставити цю угоду під питання – це не сприятиме посиленню безпеки", - сказав Габріель.

Раніше Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що президент Дональд Трамп прийняв рішення щодо того, чи США вийдуть з іранської ядерної угоди, однак він ще ні з ким із закордонних лідерів не поділився цим рішенням.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп на Генеральній асамблеї ООН заявив, що окрім режиму КНДР, нації мають об'єднатися проти режиму в Ірані.

Трамп назвав "іранську ядерну угоду" найгіршою угодою, підтриманою США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter