Німеччина прагне зберегти ядерну угоду з Іраном – глава МЗС

Четвер, 21 вересня 2017, 19:34
Версія для друку Коментарі

Німеччина зробить все можливе, щоб переконати Сполучені Штати не відмовлятися від іранської ядерної угоди.

Про це у четвер заявив міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, повідомляє Reuters.

Габріель заявив, що будь-який крок США – скасувати угоду з Іраном чи накласти нові санкції на Тегеран – стане перешкодою для проведення переговорів з такими державами, як Північна Корея, про припинення їх власних ядерних програм.

За його словами, Німеччина буде працювати з Європейським союзом, Францією, Великою Британією, а також, якщо вдасться, з Китаєм і Росією, щоб чинити тиск на Вашингтон задля збереження угоди.

"Зараз ми усі намагатимемося переконати американців впродовж тижнів, що залишилися… якщо поставити цю угоду під питання – це не сприятиме посиленню безпеки", - сказав Габріель.

Раніше Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що президент Дональд Трамп прийняв рішення щодо того, чи США вийдуть з іранської ядерної угоди, однак він ще ні з ким із закордонних лідерів не поділився цим рішенням.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп на Генеральній асамблеї ООН заявив, що окрім режиму КНДР, нації мають об'єднатися проти режиму в Ірані.

Трамп назвав "іранську ядерну угоду" найгіршою угодою, підтриманою США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter