Німеччина прагне зберегти ядерну угоду з Іраном – глава МЗС

Четвер, 21 вересня 2017, 19:34
Версія для друку Коментарі

Німеччина зробить все можливе, щоб переконати Сполучені Штати не відмовлятися від іранської ядерної угоди.

Про це у четвер заявив міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, повідомляє Reuters.

Габріель заявив, що будь-який крок США – скасувати угоду з Іраном чи накласти нові санкції на Тегеран – стане перешкодою для проведення переговорів з такими державами, як Північна Корея, про припинення їх власних ядерних програм.

За його словами, Німеччина буде працювати з Європейським союзом, Францією, Великою Британією, а також, якщо вдасться, з Китаєм і Росією, щоб чинити тиск на Вашингтон задля збереження угоди.

"Зараз ми усі намагатимемося переконати американців впродовж тижнів, що залишилися… якщо поставити цю угоду під питання – це не сприятиме посиленню безпеки", - сказав Габріель.

Раніше Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що президент Дональд Трамп прийняв рішення щодо того, чи США вийдуть з іранської ядерної угоди, однак він ще ні з ким із закордонних лідерів не поділився цим рішенням.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп на Генеральній асамблеї ООН заявив, що окрім режиму КНДР, нації мають об'єднатися проти режиму в Ірані.

Трамп назвав "іранську ядерну угоду" найгіршою угодою, підтриманою США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter