Президент Ірану заявив, що країна зміцнить свої ракетні можливості

П'ятниця, 22 вересня 2017, 11:13
Версія для друку Коментарі

Іран зміцнить свої ракетні можливості та не буде чекати на дозвіл будь-якої країни, щоб це зробити.

Про це заявив президент Ірану Хасан Рухані під час свого звернення до параду збройних сил у столиці Тегерані, повідомляє Reuters.

"Ми збільшимо нашу військову силу як стримувальний фактор. Ми посилимо наші ракетні можливості ... Ми не будемо домагатися дозволу будь-кого, щоб захищати нашу країну", - сказав Рухані.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп на Генеральній асамблеї ООН заявив, що окрім режиму КНДР, нації мають об'єднатися проти режиму в Ірані.

Трамп назвав "іранську ядерну угоду" найгіршою угодою, підтриманою США.

Напередодні держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що президент Дональд Трамп прийняв рішення щодо того, чи США вийдуть з іранської ядерної угоди, однак він ще ні з ким із закордонних лідерів не поділився цим рішенням.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter