Тереза Мей: британці ніколи не почувалися в ЄС як вдома

П'ятниця, 22 вересня 2017, 16:41
Версія для друку Коментарі

Громадяни Великої Британії проголосували за вихід з Євросоюзу, тому що вони хочуть більше безпосереднього контролю над рішеннями, які впливають на їхнє повсякденне життя.

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час виступу у Флоренції, в якому вона оголосила своє бачення стосунків з ЄС після Brexit.

За її словами, Британія ніколи не почувала себе в ЄС як вдома, додавши, що британці "ніколи не відчували ЄС як невід'ємну частину нашої національної історії", як це відбувається в інших країнах ЄС.

Вона зазначила, що Британія продовжуватиме працювати з ЄС як суверенна держава, під контролем британців.

"Ми можемо залишати Європейський Союз, але ми не залишаємо Європу. Британія все ще є гордим членом сім'ї європейських народів. Успіх ЄС глибоко відповідає нашим національним інтересам. Ми хочемо бути вашим найсильнішим другом і партнером", - сказала вона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter