Тереза Мей: британці ніколи не почувалися в ЄС як вдома

П'ятниця, 22 вересня 2017, 16:41
Версія для друку Коментарі

Громадяни Великої Британії проголосували за вихід з Євросоюзу, тому що вони хочуть більше безпосереднього контролю над рішеннями, які впливають на їхнє повсякденне життя.

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час виступу у Флоренції, в якому вона оголосила своє бачення стосунків з ЄС після Brexit.

За її словами, Британія ніколи не почувала себе в ЄС як вдома, додавши, що британці "ніколи не відчували ЄС як невід'ємну частину нашої національної історії", як це відбувається в інших країнах ЄС.

Вона зазначила, що Британія продовжуватиме працювати з ЄС як суверенна держава, під контролем британців.

"Ми можемо залишати Європейський Союз, але ми не залишаємо Європу. Британія все ще є гордим членом сім'ї європейських народів. Успіх ЄС глибоко відповідає нашим національним інтересам. Ми хочемо бути вашим найсильнішим другом і партнером", - сказала вона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter