Британія гарантує права громадян ЄС після Brexit – Мей

П'ятниця, 22 вересня 2017, 17:28
Версія для друку Коментарі

Велика Британія після Brexit гарантує дотримання прав всіх громадян Європейського союзу, які живуть на території країни.

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час виступу у Флоренції, в якому вона оголосила своє бачення стосунків з ЄС після виходу з блоку.

Заспокоюючи 600 тисяч італійців, які живуть у Британії, та громадян інших країн, Мей сказала: "Ми хочемо, щоб ви залишилися, ми цінуємо вас і дякуємо вам за вашу участь у нашому національному житті".

Прем'єр додала, що гарантія, яку вона дає щодо прав іноземних громадян, "є реальною".

"Коли існуватиме невизначеність щодо законодавства ЄС, я хочу, щоб британські суди могли враховувати рішення Суду ЄС з метою забезпечення послідовного тлумачення. На цій підставі я сподіваюсь, що наші команди під час переговорів зможуть швидко досягти тісної згоди", - сказала вона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter