Британія гарантує права громадян ЄС після Brexit – Мей

П'ятниця, 22 вересня 2017, 17:28
Версія для друку Коментарі

Велика Британія після Brexit гарантує дотримання прав всіх громадян Європейського союзу, які живуть на території країни.

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час виступу у Флоренції, в якому вона оголосила своє бачення стосунків з ЄС після виходу з блоку.

Заспокоюючи 600 тисяч італійців, які живуть у Британії, та громадян інших країн, Мей сказала: "Ми хочемо, щоб ви залишилися, ми цінуємо вас і дякуємо вам за вашу участь у нашому національному житті".

Прем'єр додала, що гарантія, яку вона дає щодо прав іноземних громадян, "є реальною".

"Коли існуватиме невизначеність щодо законодавства ЄС, я хочу, щоб британські суди могли враховувати рішення Суду ЄС з метою забезпечення послідовного тлумачення. На цій підставі я сподіваюсь, що наші команди під час переговорів зможуть швидко досягти тісної згоди", - сказала вона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter