У Норвегії переможці виборів поки не домовилися про парламентську більшість

П'ятниця, 22 вересня 2017, 18:27
Версія для друку Коментарі

Лідери чотирьох консервативних партій Норвегії, які мають створити парламентську більшість під час другого терміну Ерни Солберг в якості прем'єр-міністра, поки не домовилися про умови співпраці.

Про це повідомляє The Local.

У резиденції прем'єр-міністра Ерни Солберг сьогодні відбулася двогодинна зустріч, яка не принесла чіткого рішення.

На зустрічі окрім Солберг, були лідери партії "Прогрес", Християнських демократів і Ліберальної партії.

Зокрема, поки що невідомо, чи увійдуть до більшості християнські демократи, які раніше заявляли, що не будуть об’єднуватися з популістською партією "Прогрес".

"У нас були хороші політичні дискусії, і ми вирішили знову зустрітися наступного тижня. Це означає, що ми не приймали жодних остаточних рішень", - сказав лідер християнських демократів.

Нагадаємо, за результатами парламентських виборів Консервативна партія Норвегії на чолі з чинним прем’єром Ерною Солберг та її коаліційний партнер партія "Прогрес" отримали 89 із 169 місць в парламенті.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter