У Норвегії переможці виборів поки не домовилися про парламентську більшість

П'ятниця, 22 вересня 2017, 18:27
Версія для друку Коментарі

Лідери чотирьох консервативних партій Норвегії, які мають створити парламентську більшість під час другого терміну Ерни Солберг в якості прем'єр-міністра, поки не домовилися про умови співпраці.

Про це повідомляє The Local.

У резиденції прем'єр-міністра Ерни Солберг сьогодні відбулася двогодинна зустріч, яка не принесла чіткого рішення.

На зустрічі окрім Солберг, були лідери партії "Прогрес", Християнських демократів і Ліберальної партії.

Зокрема, поки що невідомо, чи увійдуть до більшості християнські демократи, які раніше заявляли, що не будуть об’єднуватися з популістською партією "Прогрес".

"У нас були хороші політичні дискусії, і ми вирішили знову зустрітися наступного тижня. Це означає, що ми не приймали жодних остаточних рішень", - сказав лідер християнських демократів.

Нагадаємо, за результатами парламентських виборів Консервативна партія Норвегії на чолі з чинним прем’єром Ерною Солберг та її коаліційний партнер партія "Прогрес" отримали 89 із 169 місць в парламенті.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter