В Італії заарештували фермерів, які платили робітникам за кольором шкіри

П'ятниця, 22 вересня 2017, 19:21
Версія для друку Коментарі

Італійська поліція заарештувала двох чоловіків на півдні країни через підозри, що вони платили сільськогосподарським працівникам відповідно до їх кольору шкіри.

Про це повідомляє The Local.

Двох братів з Калабрії, які мають кілька ферм, звинувачують у трудовій експлуатації і расовій дискримінації.

За словами слідчих, підозрювані наймали мігрантів для незаконного працевлаштування на фермі в провінції Козенца. Щороку на фермі працювали п'ять-вісім чоловік, переважно мігранти з Африки, Індії та Румунії, кожен з яких отримував заробітну плату, значно нижчу від передбаченої законодавством.

Слідчі повідомили, що робітникам з білою шкірою платили 35 євро на день - на 10 євро більше, ніж чорношкірим працівникам. Вони також заявили, що працівники жили в дуже поганих умовах.

Поліція конфіскувала бізнес та інші активи вартістю приблизно 2 мільйони євро, а підозрюваних помістили під домашній арешт.

Міністр сільського господарства Італії Мауріціо Мартіна заявив, що цей інцидент є "нестерпним у всіх відношеннях", і що арешти підтвердили необхідність прийняття закону, спрямованого на боротьбу з широкомасштабною експлуатацією фермерських робітників, які часто є іммігрантами.

"Такі справи, як ця, ще раз демонструють, наскільки необхідно закон, що захистить гідність та права працівників", - сказав Мартіна.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter