В Італії заарештували фермерів, які платили робітникам за кольором шкіри

П'ятниця, 22 вересня 2017, 19:21
Версія для друку Коментарі

Італійська поліція заарештувала двох чоловіків на півдні країни через підозри, що вони платили сільськогосподарським працівникам відповідно до їх кольору шкіри.

Про це повідомляє The Local.

Двох братів з Калабрії, які мають кілька ферм, звинувачують у трудовій експлуатації і расовій дискримінації.

За словами слідчих, підозрювані наймали мігрантів для незаконного працевлаштування на фермі в провінції Козенца. Щороку на фермі працювали п'ять-вісім чоловік, переважно мігранти з Африки, Індії та Румунії, кожен з яких отримував заробітну плату, значно нижчу від передбаченої законодавством.

Слідчі повідомили, що робітникам з білою шкірою платили 35 євро на день - на 10 євро більше, ніж чорношкірим працівникам. Вони також заявили, що працівники жили в дуже поганих умовах.

Поліція конфіскувала бізнес та інші активи вартістю приблизно 2 мільйони євро, а підозрюваних помістили під домашній арешт.

Міністр сільського господарства Італії Мауріціо Мартіна заявив, що цей інцидент є "нестерпним у всіх відношеннях", і що арешти підтвердили необхідність прийняття закону, спрямованого на боротьбу з широкомасштабною експлуатацією фермерських робітників, які часто є іммігрантами.

"Такі справи, як ця, ще раз демонструють, наскільки необхідно закон, що захистить гідність та права працівників", - сказав Мартіна.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.

Надія Коваль, для Європейської правди

Нова стратегія для каталонської незалежності: Барселона та Мадрид змінюють тактику

Каталонія перебуває у вкрай невигідній позиції, адже будь-який натяк на загострення дасть Мадриду формальний привід застосувати силу. Стурбованість ЄС поліцейським насильством 1 жовтня потонула у морі запевнень про підтримку територіальної цілісності Іспанії...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter