В Італії заарештували фермерів, які платили робітникам за кольором шкіри

П'ятниця, 22 вересня 2017, 19:21
Версія для друку Коментарі

Італійська поліція заарештувала двох чоловіків на півдні країни через підозри, що вони платили сільськогосподарським працівникам відповідно до їх кольору шкіри.

Про це повідомляє The Local.

Двох братів з Калабрії, які мають кілька ферм, звинувачують у трудовій експлуатації і расовій дискримінації.

За словами слідчих, підозрювані наймали мігрантів для незаконного працевлаштування на фермі в провінції Козенца. Щороку на фермі працювали п'ять-вісім чоловік, переважно мігранти з Африки, Індії та Румунії, кожен з яких отримував заробітну плату, значно нижчу від передбаченої законодавством.

Слідчі повідомили, що робітникам з білою шкірою платили 35 євро на день - на 10 євро більше, ніж чорношкірим працівникам. Вони також заявили, що працівники жили в дуже поганих умовах.

Поліція конфіскувала бізнес та інші активи вартістю приблизно 2 мільйони євро, а підозрюваних помістили під домашній арешт.

Міністр сільського господарства Італії Мауріціо Мартіна заявив, що цей інцидент є "нестерпним у всіх відношеннях", і що арешти підтвердили необхідність прийняття закону, спрямованого на боротьбу з широкомасштабною експлуатацією фермерських робітників, які часто є іммігрантами.

"Такі справи, як ця, ще раз демонструють, наскільки необхідно закон, що захистить гідність та права працівників", - сказав Мартіна.


ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter