Ліві та праворадикали отримали більшість голосів в округах Східної Німеччини

Понеділок, 25 вересня 2017, 11:28
інфографіка
Версія для друку Коментарі

Правопопулістська "Альтернатива для Німеччини" і партія "Ліві" на виборах до Бундестагу найбільшого успіху домоглися у федеральних землях, які до 1990 року були частиною комуністичної НДР.

Про це свідчать результати голосування.

У Тюрінгії, Бранденбурзі і Мекленбурзі "Альтернатива для Німеччини" отримала більше 20%, лише ненабагато відставши від ХДС, а в Саксонії взагалі посіла перше місце.

Результати голосування за "Альтернативу для Німеччини" по округах (джерело - Bild.de)

Крім цього, три округи на південному сході Саксонії стали єдиними, де кандидати від АдН здобули перемогу як кандидати на одномандатному окрузі.

Серед них – співголова партії Фрауке Петрі, які сьогодні несподівано відмовилася входити до фракції партії в Бундестазі.

Результати голосування за партію "Ліві" по округах 

"Ліві" перемогли в чотирьох районах Берліна, в цих же районах АдН ставала третьою, і сумарно їхній результат перевищував 50%. "Ліві" також виграли в одному з районів Лейпцига.

Голосування у Берліні. Рожевим кольором позначені райони, де перемогли "ліві"

У багатьох східних округах "Ліві" і АдН сумарно набрали більше 40% голосів, в окремих округах цей показник перевищував 60%. Таким чином, якби НДР досі існувала, ці дві партії могли б створити урядову коаліцію.

Нагадаємо, блок партій Християнсько-демократичний союз та Християнсько-соціальний союз (ХДС/ХСС) на чолі з Ангелою Меркель виграв вибори у Німеччині, але показав значно гірший результат, ніж чотири роки тому.

Другою стала Соціал-демократична партія з результатом 20,5% голосів. Це - найгірший результат соціал-демократів за весь час після Другої світової війни.

Правопопулістська "Альтернатива для Німеччини" посіла третє місце, здобувши 12,6% голосів. Ця партія вперше потрапила до Бундестагу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter