ЄС запускає онлайн-карту санкцій

П'ятниця, 29 вересня 2017, 11:50
Версія для друку Коментарі

Європейський Союз запускає інтерактивну онлайн-карту, що містить повний перелік введених міжнародних санкцій.

Як повідомляє Deutsche Welle, онлайн-карта запрацює з 29 вересня.

Карта дозволяє побачити санкцій, які діють проти обраної користувачем країни чи галузі економіки. Також буде змога здійснювати пошук за назвами підприємств чи іменами фізичних осіб.

Видання зазначає – наразі санкції ЄС діють проти авторитарних режимів у десятках країн світу, а також проти багатьох терористичних організацій.

На даний момент список санкцій ЄС поміщається на 136-ти сторінках та містить посилання на сотні конкретних документів. Цей список оновлюється двічі на рік, і щороку до нього вноситься близько 80 поправок.

Це ускладнює роботу бізнесу, оскільки співпраця із особами чи компаніями, що попали під санкції, означатиме чималий штраф.

Автором ідеї створення такої онлайн-карти є Естонія, яка наразі головує у ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter