Шотландія планує відмовитися від бензинових і дизельних авто до 2032 року

Вівторок, 05 вересня 2017, 18:01
Версія для друку Коментарі

Шотландія планує відмовитися від нових бензинових і дизельних автомобілів до 2032 року, на вісім років раніше, ніж пропонує Лондон.

Про це заявила  перший міністр Шотландії Нікола Стерджен, повідомляє Reuters.

У липні Британія заявила, що заборонить продаж нових бензинових і дизельних автомобілів з 2040 року, щоб скоротити забруднення навколишнього середовища.

"Наша мета полягає в тому, щоб до 2032 року в Шотландії були заборонені нові бензинові та дизельні автомобілі та фургони", - сказала Стерджен.

Шотландія складає менше 10 відсотків британського автомобільного ринку.

Раніше про поступову заборону бензинових і дизельних автомобілів заявила Франція, а також кілька окремих міст, таких міст, як Мадрид, Мехіко і Афіни.

Слід зазначити, що екологічні норми в Європі найближчим часом стануть більш суворими. З 2020 року автовиробники в ЄС повинні забезпечувати викиди CO2 в своїх машинах на рівні не більше ніж 95 грамів газу на кілометр.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter