Шотландія планує відмовитися від бензинових і дизельних авто до 2032 року

Вівторок, 05 вересня 2017, 18:01
Версія для друку Коментарі

Шотландія планує відмовитися від нових бензинових і дизельних автомобілів до 2032 року, на вісім років раніше, ніж пропонує Лондон.

Про це заявила  перший міністр Шотландії Нікола Стерджен, повідомляє Reuters.

У липні Британія заявила, що заборонить продаж нових бензинових і дизельних автомобілів з 2040 року, щоб скоротити забруднення навколишнього середовища.

"Наша мета полягає в тому, щоб до 2032 року в Шотландії були заборонені нові бензинові та дизельні автомобілі та фургони", - сказала Стерджен.

Шотландія складає менше 10 відсотків британського автомобільного ринку.

Раніше про поступову заборону бензинових і дизельних автомобілів заявила Франція, а також кілька окремих міст, таких міст, як Мадрид, Мехіко і Афіни.

Слід зазначити, що екологічні норми в Європі найближчим часом стануть більш суворими. З 2020 року автовиробники в ЄС повинні забезпечувати викиди CO2 в своїх машинах на рівні не більше ніж 95 грамів газу на кілометр.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter