Депутат від партії Макрона побив депутата-соціаліста мотоциклетним шоломом

Вівторок, 05 вересня 2017, 19:47
Версія для друку Коментарі

Депутат парламенту Франції подав у відставку через звинувачення у тому, що він побив свого колегу мотоциклетним шоломом.

Про це повідомляє Le Figaro.

Мжід Ель Герраб, член партії LREM президента Еммануеля Макрона, нібито побив соціаліста Бориса Фора на вулиці в Парижі, завдавши йому травм голови. Інцидент стався 30 серпня.

Герраб заявив, що він виходить із партії, "щоб не перешкоджати роботі парламентської більшості". Французькі журналісти зазначають, що ці два політики ворогували місяцями.

Мжід Ель Герраб

34-річний Герраб був одним із багатьох молодих депутатів від партії Макрона, який виграв на парламентських виборах у червні. "Я ще раз висловлюю своє щире співчуття через цю подію", - заявив Герраб.

Герраб сказав, що Форе спровокував його, ображаючи його північноафриканське походження. Зокрема Форе нібито говорив про "брудних арабів".

Повідомляється, що Герраб двічі вдарив Форе шоломом. Депутат-соціаліст кілька днів провів у лікарні. Він заперечує, що ображав Герраба і провокував бійку.


ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter