Шидло: Найбільший успіх нашої роботи – рекорд з народження третіх дітей в сім'ях

Середа, 06 вересня 2017, 11:01
Версія для друку Коментарі

У Польщі зареєстрований рекорд з народження третіх дітей у сім’ях.

Про це під час економічного форуму в Криниці-Здруй заявила прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Цей факт - найкращий доказ правильності нашого економічного курсу. Коли ми починали програму 500+ (виплата 500 злотих на місяць на дитину), нас багато критикували. Вважалося, що це "розбазарювання" бюджету, який не матиме позитивного ефекту на економіку", - каже прем'єр.

"Однак вже зараз ми бачимо перші результати нашої роботи. Тепер вже немає сумнівів, що ці вкладення в майбутньому матимуть позитивний ефект на економіку Польщі", - резюмує Шидло.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter