Шидло: Найбільший успіх нашої роботи – рекорд з народження третіх дітей в сім'ях

Середа, 06 вересня 2017, 11:01
Версія для друку Коментарі

У Польщі зареєстрований рекорд з народження третіх дітей у сім’ях.

Про це під час економічного форуму в Криниці-Здруй заявила прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Цей факт - найкращий доказ правильності нашого економічного курсу. Коли ми починали програму 500+ (виплата 500 злотих на місяць на дитину), нас багато критикували. Вважалося, що це "розбазарювання" бюджету, який не матиме позитивного ефекту на економіку", - каже прем'єр.

"Однак вже зараз ми бачимо перші результати нашої роботи. Тепер вже немає сумнівів, що ці вкладення в майбутньому матимуть позитивний ефект на економіку Польщі", - резюмує Шидло.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter