Шидло: Найбільший успіх нашої роботи – рекорд з народження третіх дітей в сім'ях

Середа, 06 вересня 2017, 11:01
Версія для друку Коментарі

У Польщі зареєстрований рекорд з народження третіх дітей у сім’ях.

Про це під час економічного форуму в Криниці-Здруй заявила прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Цей факт - найкращий доказ правильності нашого економічного курсу. Коли ми починали програму 500+ (виплата 500 злотих на місяць на дитину), нас багато критикували. Вважалося, що це "розбазарювання" бюджету, який не матиме позитивного ефекту на економіку", - каже прем'єр.

"Однак вже зараз ми бачимо перші результати нашої роботи. Тепер вже немає сумнівів, що ці вкладення в майбутньому матимуть позитивний ефект на економіку Польщі", - резюмує Шидло.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter