Суд ЄС наказав переглянути справу компанії Intel, оштрафованої на $1,1 млрд

Середа, 06 вересня 2017, 16:28
Версія для друку Коментарі

Суд Європейського Союзу заявив, що суд нижчої інстанції повинен переглянути рішення про штраф у розмірі $1,16 млрд з боку Єврокомісії проти американського виробника чипів Intel.

Про це повідомляє AFP.

Єврокомісія в 2009 році наклала штраф у розмірі $1,16 млрд євро на Intel заявивши, що компанія запропонувала клієнтам знижки на комп'ютери, в яких використовувала власні мікросхеми, а не конкуруючої компанії AMD.

Тоді Intel подала апеляцію до Генерального суду, але програла справу у 2014 році. "Суд передає справу до Генерального суду, з тим щоб він, з огляду на аргументи, висунуті Intel, визначив, чи можуть ці знижки обмежувати конкуренцію", - сказав суд у заяві.

Якщо остаточне рішення буде прийняте на користь компанії Intel, то це буде рідкісна поразка Єврокомісії, яка протягом десятиріч не програвала великих антимонопольних справ.

Рішення може дати надію іншим американським технологічним фірмам, таким як Google та Qualcomm, у поточних антимонопольних справах ЄС.


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter