Суд ЄС наказав переглянути справу компанії Intel, оштрафованої на $1,1 млрд

Середа, 06 вересня 2017, 16:28
Версія для друку Коментарі

Суд Європейського Союзу заявив, що суд нижчої інстанції повинен переглянути рішення про штраф у розмірі $1,16 млрд з боку Єврокомісії проти американського виробника чипів Intel.

Про це повідомляє AFP.

Єврокомісія в 2009 році наклала штраф у розмірі $1,16 млрд євро на Intel заявивши, що компанія запропонувала клієнтам знижки на комп'ютери, в яких використовувала власні мікросхеми, а не конкуруючої компанії AMD.

Тоді Intel подала апеляцію до Генерального суду, але програла справу у 2014 році. "Суд передає справу до Генерального суду, з тим щоб він, з огляду на аргументи, висунуті Intel, визначив, чи можуть ці знижки обмежувати конкуренцію", - сказав суд у заяві.

Якщо остаточне рішення буде прийняте на користь компанії Intel, то це буде рідкісна поразка Єврокомісії, яка протягом десятиріч не програвала великих антимонопольних справ.

Рішення може дати надію іншим американським технологічним фірмам, таким як Google та Qualcomm, у поточних антимонопольних справах ЄС.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter