Суд ЄС наказав переглянути справу компанії Intel, оштрафованої на $1,1 млрд

Середа, 06 вересня 2017, 16:28
Версія для друку Коментарі

Суд Європейського Союзу заявив, що суд нижчої інстанції повинен переглянути рішення про штраф у розмірі $1,16 млрд з боку Єврокомісії проти американського виробника чипів Intel.

Про це повідомляє AFP.

Єврокомісія в 2009 році наклала штраф у розмірі $1,16 млрд євро на Intel заявивши, що компанія запропонувала клієнтам знижки на комп'ютери, в яких використовувала власні мікросхеми, а не конкуруючої компанії AMD.

Тоді Intel подала апеляцію до Генерального суду, але програла справу у 2014 році. "Суд передає справу до Генерального суду, з тим щоб він, з огляду на аргументи, висунуті Intel, визначив, чи можуть ці знижки обмежувати конкуренцію", - сказав суд у заяві.

Якщо остаточне рішення буде прийняте на користь компанії Intel, то це буде рідкісна поразка Єврокомісії, яка протягом десятиріч не програвала великих антимонопольних справ.

Рішення може дати надію іншим американським технологічним фірмам, таким як Google та Qualcomm, у поточних антимонопольних справах ЄС.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter