Польща не буде виконувати рішення інституцій ЄС щодо переселення біженців

Четвер, 07 вересня 2017, 12:17
Версія для друку Коментарі

Польща не збирається виконувати будь-які рішення щодо розселення біженців, оскільки вони суперечать закону.

Про це заявив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський, коментуючи заяву єврокомісара з міграції Дімітріса Аврамопулоса про те, що у разі невиконання Польщею, Чехією та Угорщиною плану з розселення мігрантів Єврокомісія звернеться до Суду ЄС, повідомляє Dziennik.pl.

"Це складно, будемо захищатися, бо польська безпека це найважливіше, ніж такі нерозважливі рішення європейських інституцій. Ми не будемо виконувати такі рішення", - заявив Вашиковський.

Прокоментував він також і рішення Суду ЄС щодо скарги Словаччини та Угорщини у справі розселення біженців. За його словами, наслідки цього рішення не віщують нічого доброго для всієї Європи.

"Ми і далі вважаємо, що прийняте два роки тому рішення (про розселення біженців – ред.) було прийняте всупереч законам і ситуації з безпекою в Європі" - зазначив він.

Нагадаємо, у середу Європейський суд відхилив скаргу Угорщини та Словаччини, які оскаржували механізм обов'язкового переселення мігрантів.

Угорщина у відповідь відмовилась приймати біженців та назвала рішення суду безвідповідальним.

Словаччина сказала, що "поважає" рішення суду, але виконувати його не буде.

План щодо розподілу мігрантів був погоджений Радою ЄС на рівні міністрів внутрішніх справ у вересні 2015, ним передбачалося розміщення 120 000 біженців по всіх країнах Євросоюзу. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter