Прикордонники попередили про незручності через приїзд Саакашвілі

П'ятниця, 08 вересня 2017, 10:07
Версія для друку Коментарі

Упродовж 9-12 вересня ДПСУ рекомендує українцям не перетинати кордон через пункт пропуску "Краковець", через який Міхеіл Саакашвілі планує повернутись в Україну.

Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Прикордонники відзначили, що 10 вересня окремі політичні партії та депутати анонсували проведення масових акцій біля "Краковця".

У зв’язку з цим прикордонники рекомендують обрати інші маршрути руху задля уникнення ймовірних незручностей.

"У прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі діють особливі правила – прикордонний режим, який регламентує порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування поблизу кордону громадян України та інших осіб. Тому просимо дотримуватися встановлених законодавством норм та правил", - ідеться у повідомленні.

Як відомо, 27 липня президент Петро Порошенко позбавив Міхеіла Саакашвілі громадянства України.

Зараз Саакашвілі перебуває за кордоном, але анонсував своє повернення до України 10 вересня.

27 народних депутатів заявили, про намір бути присутніми цього дня в пункті пропуску через державний кордон "Краковець".

Українські прикордонники зазначали, що не збираються його впускати до країни, оскільки український паспорт політика вже недійсний.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter