Прикордонники попередили про незручності через приїзд Саакашвілі

П'ятниця, 08 вересня 2017, 10:07
Версія для друку Коментарі

Упродовж 9-12 вересня ДПСУ рекомендує українцям не перетинати кордон через пункт пропуску "Краковець", через який Міхеіл Саакашвілі планує повернутись в Україну.

Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Прикордонники відзначили, що 10 вересня окремі політичні партії та депутати анонсували проведення масових акцій біля "Краковця".

У зв’язку з цим прикордонники рекомендують обрати інші маршрути руху задля уникнення ймовірних незручностей.

"У прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі діють особливі правила – прикордонний режим, який регламентує порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування поблизу кордону громадян України та інших осіб. Тому просимо дотримуватися встановлених законодавством норм та правил", - ідеться у повідомленні.

Як відомо, 27 липня президент Петро Порошенко позбавив Міхеіла Саакашвілі громадянства України.

Зараз Саакашвілі перебуває за кордоном, але анонсував своє повернення до України 10 вересня.

27 народних депутатів заявили, про намір бути присутніми цього дня в пункті пропуску через державний кордон "Краковець".

Українські прикордонники зазначали, що не збираються його впускати до країни, оскільки український паспорт політика вже недійсний.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter