Орбан: Угорщина не змінить політику щодо біженців попри рішення Суду ЄС

П'ятниця, 08 вересня 2017, 10:34
Версія для друку Коментарі

Угорщина не змінюватиме свою позицію щодо імміграції після рішення Європейського суду відхилити позов Угорщини і Словаччини проти квот на мігрантів.

Про це у п’ятницю заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє Reuters.

"Ми повинні взяти до відома судову постанову, оскільки ми не можемо підривати основ ЄС, а повага до закону є основою ЄС, але у той же час це рішення суду не є причиною змінити нашу політику, яка відкидає мігрантів", - заявив Орбан в інтерв'ю державному радіо.

Відповідаючи на лист голови Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, Орбан відзначив, що пов’язувати питання імміграції та фінансування з Фонду гуртування ЄС "неморально".

Нагадаємо, у середу Європейський суд відхилив скаргу Угорщини та Словаччини, які оскаржували механізм обов'язкового переселення мігрантів.

Угорщина у відповідь відмовилась приймати біженців та назвала рішення суду безвідповідальним.

Угорщина звернулась до Єврокомісії з проханням компенсувати витрати на захист своїх кордонів, зокрема, побудови паркану проти мігрантів. Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер розкритикував цю вимогу Будапешта.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter