Орбан: Угорщина не змінить політику щодо біженців попри рішення Суду ЄС

П'ятниця, 08 вересня 2017, 10:34
Версія для друку Коментарі

Угорщина не змінюватиме свою позицію щодо імміграції після рішення Європейського суду відхилити позов Угорщини і Словаччини проти квот на мігрантів.

Про це у п’ятницю заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє Reuters.

"Ми повинні взяти до відома судову постанову, оскільки ми не можемо підривати основ ЄС, а повага до закону є основою ЄС, але у той же час це рішення суду не є причиною змінити нашу політику, яка відкидає мігрантів", - заявив Орбан в інтерв'ю державному радіо.

Відповідаючи на лист голови Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, Орбан відзначив, що пов’язувати питання імміграції та фінансування з Фонду гуртування ЄС "неморально".

Нагадаємо, у середу Європейський суд відхилив скаргу Угорщини та Словаччини, які оскаржували механізм обов'язкового переселення мігрантів.

Угорщина у відповідь відмовилась приймати біженців та назвала рішення суду безвідповідальним.

Угорщина звернулась до Єврокомісії з проханням компенсувати витрати на захист своїх кордонів, зокрема, побудови паркану проти мігрантів. Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер розкритикував цю вимогу Будапешта.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter