Орбан: Угорщина не змінить політику щодо біженців попри рішення Суду ЄС

П'ятниця, 08 вересня 2017, 10:34
Версія для друку Коментарі

Угорщина не змінюватиме свою позицію щодо імміграції після рішення Європейського суду відхилити позов Угорщини і Словаччини проти квот на мігрантів.

Про це у п’ятницю заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє Reuters.

"Ми повинні взяти до відома судову постанову, оскільки ми не можемо підривати основ ЄС, а повага до закону є основою ЄС, але у той же час це рішення суду не є причиною змінити нашу політику, яка відкидає мігрантів", - заявив Орбан в інтерв'ю державному радіо.

Відповідаючи на лист голови Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, Орбан відзначив, що пов’язувати питання імміграції та фінансування з Фонду гуртування ЄС "неморально".

Нагадаємо, у середу Європейський суд відхилив скаргу Угорщини та Словаччини, які оскаржували механізм обов'язкового переселення мігрантів.

Угорщина у відповідь відмовилась приймати біженців та назвала рішення суду безвідповідальним.

Угорщина звернулась до Єврокомісії з проханням компенсувати витрати на захист своїх кордонів, зокрема, побудови паркану проти мігрантів. Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер розкритикував цю вимогу Будапешта.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter