Депутатка від партії Макрона продавала тури до парламенту по 119 євро

П'ятниця, 08 вересня 2017, 18:04
Версія для друку Коментарі

Депутатка парламенту Франції Паскаль Фонтене-Персо, обрана влітку від партії президента Еммануеля Макрона, пропонує своїм виборцям можливість побувати в парламенті за 119 євро.

Про це повідомляє The Times.

Фонтене-Персо, яка представляє виборчий округ Сарт на заході Франції, продає екскурсії до парламенту на сайті турфірми, яку вона заснувала разом зі своїм чоловіком.

Спікер Національної асамблеї Франсуа дю Рю заявив, що наказав провести внутрішнє розслідування, щоб визначити, чи порушила депутатка парламентські правила.

Зазвичай екскурсії до Бурбонського палацу, де проходять засідання Національної асамблеї, не передбачені. Для офіційних візитів необхідно бронювати час щонайменше за три місяці.

Після розголосу депутатку підтвердила, що її компанія дійсно продавала тури, але зазначила, що це було тільки до її обрання.

Фонтене-Персо також зазначила, що повністю виходить із керівництва турфірмою, а тури більше продаватися не будуть.

Нагадаємо, на початку тижня депутат від партії Макрона подав у відставку через звинувачення у тому, що він побив свого колегу із Соціалістичної партії мотоциклетним шоломом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter