Депутатка від партії Макрона продавала тури до парламенту по 119 євро

П'ятниця, 08 вересня 2017, 18:04
Версія для друку Коментарі

Депутатка парламенту Франції Паскаль Фонтене-Персо, обрана влітку від партії президента Еммануеля Макрона, пропонує своїм виборцям можливість побувати в парламенті за 119 євро.

Про це повідомляє The Times.

Фонтене-Персо, яка представляє виборчий округ Сарт на заході Франції, продає екскурсії до парламенту на сайті турфірми, яку вона заснувала разом зі своїм чоловіком.

Спікер Національної асамблеї Франсуа дю Рю заявив, що наказав провести внутрішнє розслідування, щоб визначити, чи порушила депутатка парламентські правила.

Зазвичай екскурсії до Бурбонського палацу, де проходять засідання Національної асамблеї, не передбачені. Для офіційних візитів необхідно бронювати час щонайменше за три місяці.

Після розголосу депутатку підтвердила, що її компанія дійсно продавала тури, але зазначила, що це було тільки до її обрання.

Фонтене-Персо також зазначила, що повністю виходить із керівництва турфірмою, а тури більше продаватися не будуть.

Нагадаємо, на початку тижня депутат від партії Макрона подав у відставку через звинувачення у тому, що він побив свого колегу із Соціалістичної партії мотоциклетним шоломом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter