Депутатка від партії Макрона продавала тури до парламенту по 119 євро

П'ятниця, 08 вересня 2017, 18:04
Версія для друку Коментарі

Депутатка парламенту Франції Паскаль Фонтене-Персо, обрана влітку від партії президента Еммануеля Макрона, пропонує своїм виборцям можливість побувати в парламенті за 119 євро.

Про це повідомляє The Times.

Фонтене-Персо, яка представляє виборчий округ Сарт на заході Франції, продає екскурсії до парламенту на сайті турфірми, яку вона заснувала разом зі своїм чоловіком.

Спікер Національної асамблеї Франсуа дю Рю заявив, що наказав провести внутрішнє розслідування, щоб визначити, чи порушила депутатка парламентські правила.

Зазвичай екскурсії до Бурбонського палацу, де проходять засідання Національної асамблеї, не передбачені. Для офіційних візитів необхідно бронювати час щонайменше за три місяці.

Після розголосу депутатку підтвердила, що її компанія дійсно продавала тури, але зазначила, що це було тільки до її обрання.

Фонтене-Персо також зазначила, що повністю виходить із керівництва турфірмою, а тури більше продаватися не будуть.

Нагадаємо, на початку тижня депутат від партії Макрона подав у відставку через звинувачення у тому, що він побив свого колегу із Соціалістичної партії мотоциклетним шоломом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter