Уряд Сирії відкинув звинувачення комісії ООН у застосуванні хімічної зброї

П'ятниця, 08 вересня 2017, 18:32
Версія для друку Коментарі

Уряд Сирії відкинув звинувачення в застосуванні хімічної зброї, яке містилося в опублікованій доповіді Комісії ООН з розслідування подій в цій країні.

Про це повідомило державне сирійське агентство SANA, яке посилається на заяву постійного представника Сирії при ООН.

"Сирія не використовувала отруйний газ проти своїх громадян, тому що вона ним не володіє і вважає використання таких газів злочином, який можна тільки засудити", - йдеться в заяві.

У Сирії також заявили, що міжнародна комісія і Рада ООН з прав людини не мають мандата на розслідування інцидентів, пов'язаних з хімічною зброєю.

"Це компетенція технічних комісій, організованих Організацією із заборони хімічної зброї", - наголошується в заяві.

Нагадаємо, представники ООН заявили, що сирійський уряд несе відповідальність за газову атаку з використанням зарину, які сталася у квітні в сирійській провінції Ідліб.

Через два дні Ізраїль завдав авіаудару по території сирійської провінції Хама, знищивши об’єкти, які можуть бути пов'язані з виробництвом хімічної зброї.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter