Уряд Сирії відкинув звинувачення комісії ООН у застосуванні хімічної зброї

П'ятниця, 08 вересня 2017, 18:32
Версія для друку Коментарі

Уряд Сирії відкинув звинувачення в застосуванні хімічної зброї, яке містилося в опублікованій доповіді Комісії ООН з розслідування подій в цій країні.

Про це повідомило державне сирійське агентство SANA, яке посилається на заяву постійного представника Сирії при ООН.

"Сирія не використовувала отруйний газ проти своїх громадян, тому що вона ним не володіє і вважає використання таких газів злочином, який можна тільки засудити", - йдеться в заяві.

У Сирії також заявили, що міжнародна комісія і Рада ООН з прав людини не мають мандата на розслідування інцидентів, пов'язаних з хімічною зброєю.

"Це компетенція технічних комісій, організованих Організацією із заборони хімічної зброї", - наголошується в заяві.

Нагадаємо, представники ООН заявили, що сирійський уряд несе відповідальність за газову атаку з використанням зарину, які сталася у квітні в сирійській провінції Ідліб.

Через два дні Ізраїль завдав авіаудару по території сирійської провінції Хама, знищивши об’єкти, які можуть бути пов'язані з виробництвом хімічної зброї.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter