Уряд Сирії відкинув звинувачення комісії ООН у застосуванні хімічної зброї

П'ятниця, 08 вересня 2017, 18:32
Версія для друку Коментарі

Уряд Сирії відкинув звинувачення в застосуванні хімічної зброї, яке містилося в опублікованій доповіді Комісії ООН з розслідування подій в цій країні.

Про це повідомило державне сирійське агентство SANA, яке посилається на заяву постійного представника Сирії при ООН.

"Сирія не використовувала отруйний газ проти своїх громадян, тому що вона ним не володіє і вважає використання таких газів злочином, який можна тільки засудити", - йдеться в заяві.

У Сирії також заявили, що міжнародна комісія і Рада ООН з прав людини не мають мандата на розслідування інцидентів, пов'язаних з хімічною зброєю.

"Це компетенція технічних комісій, організованих Організацією із заборони хімічної зброї", - наголошується в заяві.

Нагадаємо, представники ООН заявили, що сирійський уряд несе відповідальність за газову атаку з використанням зарину, які сталася у квітні в сирійській провінції Ідліб.

Через два дні Ізраїль завдав авіаудару по території сирійської провінції Хама, знищивши об’єкти, які можуть бути пов'язані з виробництвом хімічної зброї.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter