Білорусь відмовила у візах шістьом депутатам парламенту Литви

П'ятниця, 08 вересня 2017, 20:42
Версія для друку Коментарі

Шість депутатів парламенту Литви, які мали намір в понеділок взяти участь в заході білоруської опозиції в Мінську, не змогли отримати білоруські візи.

Про це повідомляє Delfi.

Депутати мали намір взяти участь в дискусії "Регіональна безпека: виклики і перспективи" на запрошення голови Об'єднаної громадянської партії Білорусі Анатолія Лебедько.

Один із членів делегації депутат Лаурінас Кащюнас повідомив, що головним акцентом дискусії повинні були стати спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід - 2017", що починаються наступного тижня.

"Меседж, який ми хотіли привезти, очевидний - що ми хочемо, щоб у нас був незалежний, самостійний сусід, і ми сподіваємося, що після військових навчань ця самостійність ще залишиться, особливо у військовій сфері", - сказав він.

Нагадаємо, США подвоїли число винищувачів місії повітряної поліції НАТО в Литві на час військових навчань Білорусі та Росії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter