Білорусь відмовила у візах шістьом депутатам парламенту Литви

П'ятниця, 08 вересня 2017, 20:42
Версія для друку Коментарі

Шість депутатів парламенту Литви, які мали намір в понеділок взяти участь в заході білоруської опозиції в Мінську, не змогли отримати білоруські візи.

Про це повідомляє Delfi.

Депутати мали намір взяти участь в дискусії "Регіональна безпека: виклики і перспективи" на запрошення голови Об'єднаної громадянської партії Білорусі Анатолія Лебедько.

Один із членів делегації депутат Лаурінас Кащюнас повідомив, що головним акцентом дискусії повинні були стати спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід - 2017", що починаються наступного тижня.

"Меседж, який ми хотіли привезти, очевидний - що ми хочемо, щоб у нас був незалежний, самостійний сусід, і ми сподіваємося, що після військових навчань ця самостійність ще залишиться, особливо у військовій сфері", - сказав він.

Нагадаємо, США подвоїли число винищувачів місії повітряної поліції НАТО в Литві на час військових навчань Білорусі та Росії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter