Білорусь відмовила у візах шістьом депутатам парламенту Литви

П'ятниця, 08 вересня 2017, 20:42
Версія для друку Коментарі

Шість депутатів парламенту Литви, які мали намір в понеділок взяти участь в заході білоруської опозиції в Мінську, не змогли отримати білоруські візи.

Про це повідомляє Delfi.

Депутати мали намір взяти участь в дискусії "Регіональна безпека: виклики і перспективи" на запрошення голови Об'єднаної громадянської партії Білорусі Анатолія Лебедько.

Один із членів делегації депутат Лаурінас Кащюнас повідомив, що головним акцентом дискусії повинні були стати спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід - 2017", що починаються наступного тижня.

"Меседж, який ми хотіли привезти, очевидний - що ми хочемо, щоб у нас був незалежний, самостійний сусід, і ми сподіваємося, що після військових навчань ця самостійність ще залишиться, особливо у військовій сфері", - сказав він.

Нагадаємо, США подвоїли число винищувачів місії повітряної поліції НАТО в Литві на час військових навчань Білорусі та Росії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter