Сирійські повстанці і армія Асада наступають на позиції ІДІЛ в Дейр-ез-Зорі

Субота, 09 вересня 2017, 14:24
Версія для друку Коментарі

Сирійські повстанці, підтримувані США, та сирійської урядова армії проводять окремі наступальні операції проти "Ісламської держави" на сході Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

"Сирійські демократичні сили" (SDF), що складаються переважно з арабських та курдських бійців, розпочали нову операцію проти джихадистів на півночі провінції Дейр-ез-Зор, і мають на меті охопити райони на північ та схід від річки Євфрат.

Сирійські урядові сили та їхні союзники, підтримувані Росією та Іраном, тим часом захопили нафтові родовища, які контролювалися ІДІЛ, з іншого боку Євфрату і взяли під контроль частину дороги, що з'єднує Дейр-ез-Зор з районами, що й надалі знаходяться під владою ІДІЛ.

Багата на нафту провінція Дейр-ез-Зор стала останнім епіцентром війни проти ісламістів.

Цього тижня сирійські війська досягли міста Дейр-ез-Зор, прорвавши майже трирічне оточення ісламістів в проурядових частинах міста. Урядові сили намагаються дістатися до найближчої авіабази, все ще оточеної джихадистами.

Відновлення контролю над провінцією забезпечить режиму Башара Асада доступ до ключових нафтових родовищ та припинить залежність від імпорту.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter