Сирійські повстанці і армія Асада наступають на позиції ІДІЛ в Дейр-ез-Зорі

Субота, 09 вересня 2017, 14:24
Версія для друку Коментарі

Сирійські повстанці, підтримувані США, та сирійської урядова армії проводять окремі наступальні операції проти "Ісламської держави" на сході Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

"Сирійські демократичні сили" (SDF), що складаються переважно з арабських та курдських бійців, розпочали нову операцію проти джихадистів на півночі провінції Дейр-ез-Зор, і мають на меті охопити райони на північ та схід від річки Євфрат.

Сирійські урядові сили та їхні союзники, підтримувані Росією та Іраном, тим часом захопили нафтові родовища, які контролювалися ІДІЛ, з іншого боку Євфрату і взяли під контроль частину дороги, що з'єднує Дейр-ез-Зор з районами, що й надалі знаходяться під владою ІДІЛ.

Багата на нафту провінція Дейр-ез-Зор стала останнім епіцентром війни проти ісламістів.

Цього тижня сирійські війська досягли міста Дейр-ез-Зор, прорвавши майже трирічне оточення ісламістів в проурядових частинах міста. Урядові сили намагаються дістатися до найближчої авіабази, все ще оточеної джихадистами.

Відновлення контролю над провінцією забезпечить режиму Башара Асада доступ до ключових нафтових родовищ та припинить залежність від імпорту.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter