В КНДР розповіли депутатам РФ про модернізацію ракет для удару по США - росЗМІ

Вівторок, 10 жовтня 2017, 14:49
Версія для друку Коментарі

У керівництві КНДР заявили депутатам РФ про намір реконструювати свою ракету з метою збільшення тривалості польоту, що дозволить їй досягти території США.

Про це повідомив член комітету Державної Думи РФ з міжнародних справ Антон Морозов, який здійснив минулого тижня поїздку в Пхеньян, повідомляє російське агентство "Интерфакс".

"Про це нам заявили на зустрічі з головою президії Верховного народного зібрання КНДР Кім Єн Намом, який сказав, що вони "зобов'язані розробляти відповідь" на можливу агресію з боку США і планують модернізувати ракету, щоб збільшити її дальність, провести випробування", - розповів Морозов про зміст бесіди.

Він звернув увагу на те, зараз дальність північнокорейської ракети складає "максимум 3 тис. км", а керівництво поставило завдання збільшити її до 9 тис., і, таким чином, вона зможе досягти території США.

"Про терміни (вирішення цього завдання - Ред.) не йшлося", - уточнив Морозов.

Нагадаємо, 4 липня цього року - в День Незалежності США - лідер КНДР запустив ракету Hwasong-14, яка, за словами аналітиків та зарубіжних офіційних осіб, мала діапазон до 8000 кілометрів, що дозволяє досягти Аляски та Гаваїв.

Раніше повідомлялося, що глава Пентагону Джим Меттіс закликав військове командування бути готовим до військового рішення конфлікту навколо КНДР.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.

Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter