Трамп на нараді з нацбезпеки заявив про намір збільшити ядерний арсенал вдесятеро – ЗМІ

Середа, 11 жовтня 2017, 17:41
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі цього літа із главами структур національної безпеки країни заявив, що хоче збільшити ядерний арсенал країни вдесятеро.

Про це повідомляє NBCnews з посиланням на трьох чиновників, які були присутні на зустрічі.

За словами чиновників, коментарі Трампа були зроблені в той момент, коли на одному зі слайдів було продемонстровано стійке скорочення американської ядерної зброї з кінця 1960-х років.

Тоді Трамп зазначив, що хоче більшого запасу, щоб США не перебували на нижній позиції цієї низхідної кривої.

За словами джерел, радники Трампа, серед яких представники Об'єднаного комітету начальників штабів та державний секретар Рекс Тіллерсон, були здивовані.

Чиновники коротко роз'яснили правові та практичні перешкоди на шляху до створення ядерної зброї і те, що поточний військовий потенціал сильніший, ніж коли США були на висоті нарощування ядерної зброї.

В інтерв'ю NBC News джерела повідомили, що розширення ядерної зброї не планується.

Повідомляється, що зустріч, яка відбулася 20 липня, була тривалою, із напруженим оглядом світових сил та операцій США.

Саме після цієї зустрічі деякі чиновники почули, як держсекретар Тіллерсон назвав Трампа "бовдурем".

Нагадаємо, NBC News раніше повідомляло, що Рекс Тіллерсон назвав Трампа "бовдурем", і те, що влітку він нібито був на межі звільнення з посади держсекретаря США через запеклі політичні суперечки з Білим домом.

Згодом Рекс Тіллерсон спростував інформацію про свої наміри подати у відставку, однак не звернув уваги на іншу частину інформації NBC News, де йшлося, що він колись назвав Трампа "бовдурем" після напруженої наради над стратегією адміністрації Трампа щодо Афганістану.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter