У Німеччині кажуть про відсутність доказів, що РФ крала дані через "Касперського"

Четвер, 12 жовтня 2017, 07:58
Версія для друку Коментарі

Федеральне управління з інформаційної безпеки Німеччини (BSI) заявило, що не володіє інформацією, яка могла б підтвердити зв'язок програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" з витоками даних американських відомств.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми не плануємо попереджати про небезпеку використання продуктів "Лабораторії Касперського", оскільки BSI не має в своєму розпорядженні свідчень неправомірних дій компанії або уразливості програмного забезпечення", — йдеться в заяві німецького відомства.

Там також додали, що не можуть підтвердити повідомлення ЗМІ про витоки секретної інформації з відомств США з використанням антивірусу Касперського.

В BSI, де також використовують ПЗ "Лабораторії Касперського" для технічного аналізу,  відзначили, що контактують з колегами з США з даного питання.

Як повідомили раніше американські ЗМІ, ізраїльські розвідники виявили використання хакерами російського уряду антивірусного програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" для викрадення даних.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter