У Німеччині кажуть про відсутність доказів, що РФ крала дані через "Касперського"

Четвер, 12 жовтня 2017, 07:58
Версія для друку Коментарі

Федеральне управління з інформаційної безпеки Німеччини (BSI) заявило, що не володіє інформацією, яка могла б підтвердити зв'язок програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" з витоками даних американських відомств.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми не плануємо попереджати про небезпеку використання продуктів "Лабораторії Касперського", оскільки BSI не має в своєму розпорядженні свідчень неправомірних дій компанії або уразливості програмного забезпечення", — йдеться в заяві німецького відомства.

Там також додали, що не можуть підтвердити повідомлення ЗМІ про витоки секретної інформації з відомств США з використанням антивірусу Касперського.

В BSI, де також використовують ПЗ "Лабораторії Касперського" для технічного аналізу,  відзначили, що контактують з колегами з США з даного питання.

Як повідомили раніше американські ЗМІ, ізраїльські розвідники виявили використання хакерами російського уряду антивірусного програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" для викрадення даних.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter