У Німеччині кажуть про відсутність доказів, що РФ крала дані через "Касперського"

Четвер, 12 жовтня 2017, 07:58
Версія для друку Коментарі

Федеральне управління з інформаційної безпеки Німеччини (BSI) заявило, що не володіє інформацією, яка могла б підтвердити зв'язок програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" з витоками даних американських відомств.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми не плануємо попереджати про небезпеку використання продуктів "Лабораторії Касперського", оскільки BSI не має в своєму розпорядженні свідчень неправомірних дій компанії або уразливості програмного забезпечення", — йдеться в заяві німецького відомства.

Там також додали, що не можуть підтвердити повідомлення ЗМІ про витоки секретної інформації з відомств США з використанням антивірусу Касперського.

В BSI, де також використовують ПЗ "Лабораторії Касперського" для технічного аналізу,  відзначили, що контактують з колегами з США з даного питання.

Як повідомили раніше американські ЗМІ, ізраїльські розвідники виявили використання хакерами російського уряду антивірусного програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" для викрадення даних.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter