У Туреччині суд залишив під вартою німецьку журналістку

Четвер, 12 жовтня 2017, 09:07
Версія для друку Коментарі

Турецький суд залишив під вартою Мешале Толу та ще кількох обвинувачених, яким закидають пропаганду тероризму та участь у терористичній організації.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомила повідомила  депутатка Бундестагу Гайке Генсель , німецька журналістка та перекладачка Мешале Толу залишатиметься під вартою до закінчення розгляду її справи та винесення вироку.

 За її даними, ще шестеро обвинувачених, яким, як і Толу, закидають пропаганду тероризму та участь у терористичній організації, також залишатимуться під вартою. Ще вісьмох звільнили, однак до винесення вироку заборонили залишати територію Туреччини.

33-річна німкеня турецького походження, яка працювала на прокурдське інформагентство лівого спрямування Etha, була заарештована правоохоронцями Туреччини 30 квітня цього року. У разі визнання Мешале Толу винною у злочинах, в яких її обвинувачують, їй загрожує до 20 років ув'язнення.

Уряд ФРН раніше закликав владу Туреччини звільнити Толу, а також ще десятьох громадян ФРН, які перебувають за ґратами у турецьких в'язницях.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter