У Туреччині суд залишив під вартою німецьку журналістку

Четвер, 12 жовтня 2017, 09:07
Версія для друку Коментарі

Турецький суд залишив під вартою Мешале Толу та ще кількох обвинувачених, яким закидають пропаганду тероризму та участь у терористичній організації.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомила повідомила  депутатка Бундестагу Гайке Генсель , німецька журналістка та перекладачка Мешале Толу залишатиметься під вартою до закінчення розгляду її справи та винесення вироку.

 За її даними, ще шестеро обвинувачених, яким, як і Толу, закидають пропаганду тероризму та участь у терористичній організації, також залишатимуться під вартою. Ще вісьмох звільнили, однак до винесення вироку заборонили залишати територію Туреччини.

33-річна німкеня турецького походження, яка працювала на прокурдське інформагентство лівого спрямування Etha, була заарештована правоохоронцями Туреччини 30 квітня цього року. У разі визнання Мешале Толу винною у злочинах, в яких її обвинувачують, їй загрожує до 20 років ув'язнення.

Уряд ФРН раніше закликав владу Туреччини звільнити Толу, а також ще десятьох громадян ФРН, які перебувають за ґратами у турецьких в'язницях.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter