У Конгресі США планують оприлюднити куплену РФ рекламу на Facebook – ЗМІ

Четвер, 12 жовтня 2017, 09:29
Версія для друку Коментарі

Комітет з розвідки Палати представників США планує оприлюднити куплену Росією рекламу на Facebook, яка демонструвалася протягом президентської кампанії 2016 року.

Про це повідомляє канал CNBC.

Очікується, що дані скоріше за все не будуть опубліковані до 1 листопада. В цей день в Конгресі пройде черговий раунд слухань за участю офіційних представників Facebook, Google і Twitter.

Повідомляється, що компанія Facebook вже передала Конгресу більше трьох тисяч рекламних оголошень, які, імовірно, були розміщені пов'язаними з Росією компаніями в рамках розслідування можливого російського втручання у виборчу кампанію.

Раніше повідомлялося, що технічний гігант Google вперше виявив докази того, що російські агенти витратили десятки тисяч доларів на рекламу на платформах Google у спробі втрутитися в вибори президента США в 2016 році.

В РФ кажуть що нічого не знають про замовників реклами на Facebook.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter