У Конгресі США планують оприлюднити куплену РФ рекламу на Facebook – ЗМІ

Четвер, 12 жовтня 2017, 09:29
Версія для друку Коментарі

Комітет з розвідки Палати представників США планує оприлюднити куплену Росією рекламу на Facebook, яка демонструвалася протягом президентської кампанії 2016 року.

Про це повідомляє канал CNBC.

Очікується, що дані скоріше за все не будуть опубліковані до 1 листопада. В цей день в Конгресі пройде черговий раунд слухань за участю офіційних представників Facebook, Google і Twitter.

Повідомляється, що компанія Facebook вже передала Конгресу більше трьох тисяч рекламних оголошень, які, імовірно, були розміщені пов'язаними з Росією компаніями в рамках розслідування можливого російського втручання у виборчу кампанію.

Раніше повідомлялося, що технічний гігант Google вперше виявив докази того, що російські агенти витратили десятки тисяч доларів на рекламу на платформах Google у спробі втрутитися в вибори президента США в 2016 році.

В РФ кажуть що нічого не знають про замовників реклами на Facebook.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter