У Конгресі США планують оприлюднити куплену РФ рекламу на Facebook – ЗМІ

Четвер, 12 жовтня 2017, 09:29
Версія для друку Коментарі

Комітет з розвідки Палати представників США планує оприлюднити куплену Росією рекламу на Facebook, яка демонструвалася протягом президентської кампанії 2016 року.

Про це повідомляє канал CNBC.

Очікується, що дані скоріше за все не будуть опубліковані до 1 листопада. В цей день в Конгресі пройде черговий раунд слухань за участю офіційних представників Facebook, Google і Twitter.

Повідомляється, що компанія Facebook вже передала Конгресу більше трьох тисяч рекламних оголошень, які, імовірно, були розміщені пов'язаними з Росією компаніями в рамках розслідування можливого російського втручання у виборчу кампанію.

Раніше повідомлялося, що технічний гігант Google вперше виявив докази того, що російські агенти витратили десятки тисяч доларів на рекламу на платформах Google у спробі втрутитися в вибори президента США в 2016 році.

В РФ кажуть що нічого не знають про замовників реклами на Facebook.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter